Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog még mászni a babám?

Fog még mászni a babám?

Figyelt kérdés
Fiam a 9. hónapban van. Több, mint 2 hónapja kúszik, kutyázik. Tegnap belém kapaszkodva előredőlve, ma meg a kiságyban önállóan teljesen vízszintesbe felállt. Még ülni sem tud rendesen, max.1 kézen támaszkodva. Aggódunk, hogy esetleg kihagyja a mászást és később problémái lesznek emiatt.

2013. jan. 3. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint függőlegesbe, gondolom.


Szerintem vigyétek el egy szűrésre, azzal nem veszíthettek!

2013. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyan miért lenne baj, ha kihagyja? ... én egyik gyerekem előbb állt mint ült, aztán tottyant a fenekére és egyszercsak úgy maradt :)


a másik meg hanyatt fekve közlekedett, úgy tolta magát lábbal előre, mint a villám :) ... annak sincs semmi baja

2013. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja kihagyni. Az én fiam ugyan ez. Nekem is előbb állt fel, mint mászott. :) De már mászik rendesen. Nyugi, mindennek el jön az ideje :)
2013. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Függőlegesbe, igen, bocsi. :)


köszi

2013. jan. 3. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Még most fog mászni szerintem. Az én lányom 5 és fél hósan állt fel először. Ezután nem a lépegetés következett hanem a mászás. Most 9 hónapos és még most indult el, néha még mászik. Szóval majdnem 4 hónapot mászott. Fiad is fog ne izgulj :)
2013. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!