Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok még enni a babámnak?

Mit adhatok még enni a babámnak?

Figyelt kérdés
1 hét és már 7 hónapos lesz.Már kapott almát,krumplit,sárgarépát,sütőtököt,őszibarackot,céklát.Mit adhatok még neki?Ha főzök rizst és turmixolom pl. almával az jó?Esetleg már csirkehúst is adhatok neki?Fűszerek?Köszönöm előre is a válaszokat!
2013. jan. 3. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Mi 5 hónaposak vagyunk, de ezeken kivül ettünk már nagyon száraz husit, húslevest, tejbedarát, virslit, spenotot.

mi nem hasznáunk fűszert, csak egy kevés sót. ha nagyon jól összetudod pűrésiteni a rizst persze ehet azt is.:)

2013. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Brokoli, borsó ilyenek az elöttem lévövel egyet értek. :) Mi 4 hónaposan mind ezt ettük amit ti most 5 hónapos és már husizunk is. Nincs füszer. Pici só a vizbe amibe fő az étel enyi. Jah meg a paradicsomos dolgokhoz minimális cukor :)
2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
mi is 7 honaposak vagyunk eszik meg csirkemellet,rizst(almaval barackal meggyel kortevel)eppen attol fugg milyen gyumolcsot talalok.Gabonapepet,zabpehelyt,brokkolit,salatat,spenotot,ket hetente csirke majat krumpli purevel,nemre piskotat meg kekszet is kostoltunk almaval,fuszert neha ici pici sot hasznalok de szinte nem is erzik,vagy petrezselyem zoldjet.
2013. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
ja en a rizst le szoktam porra orolni es abbol fozok pepet igy gyorsan megy es johet bele a gyumolcs.A szaraz rizst beleontom a kancsos turmixba es aval orolom le majd atszitalom es egy befottes uvegbe tarolom:)
2013. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat:)
2013. jan. 3. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Az én táblázatom szerint ezeket eheti már: alma, őszibarack, meggy, krumpli, répa, sütőtök, cékla, cukkini, saláta, brokkoli, fehérrépa, zeller, spárga, tök, kelbimbó, spenót, sóska (max. heti egyszer), passzírozott borsó, paradicsom, baromfi, sertés. És már mehet a glutén is, azt mondják addig kell bevezetni, amíg van tejecske (7gabonás péppel vezesd be szerintem). Már kell 1 pici olaj a főzikbe, és ízesíthesz petrezselyemmel, zellerlevéllel, kaporral, snidlinggel.
2013. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is
2013. jan. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!