Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hete kezdtem a hozzátáplálás...

4 hete kezdtem a hozzátáplálást. A héten már nagyobb adagokat is kapott. Emiatt nincs széklete?

Figyelt kérdés

Eddig kapott: őszibarack, alma, banán (ritkán), krumpli, sárgarépa, tejpép


Ma már nagyon kínlódott, mire összejött "valamike" a pelusba. Mit adjak neki, amitől könnyebb lesz? Féléves baba.


2013. jan. 3. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én 6,5 hónaposomnak az őszibaracktól megindul a széklete. Uzsira őszibarack-alma, minimum fele őszibarackkal tuti siker.

Tapasztalatom szerint a krumpli (ha többségben van), alma, banán székletfogóak.

2013. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor az első nagyobb adagokat kapta a lányom én is nagy gondban voltam, 3 napig nem kakilt, és utána is kínlódott. De édesanyám megnyugtatott, hogy nem biztos, hogy székrekedése van, egyszerűen csak meg kell tanulnia keményet kakilni, mert eddig nem nagy erőt kellett kifejtenie az anyatejcsitől, de mivel most már nagyobb adagokat kap, nyilván keményebb a széklete, és ehhez hozzá kell szoknia...

Így is lett, az első két alkalmat megkínlódta, utána ment pikkpakk...

De azért a felsoroltakból most inkább az őszibarackot preferálnám, hogy lazítsa...

2013. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kihagytam a banánt és a krumplit csökkentettem. Kapott őszibarackot délután és azóta oké. :)

2013. jan. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!