Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves fiamnak kötőhártya...

2 éves fiamnak kötőhártya gyulladása van, házilag lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM! szemcsepp kell, erősen fertőző ráadásul, úgyhogy számíthatsz rá, hogy elkapja a család. Ne játssz a szemével, veszélyes lehet, azonnal vidd orvoshoz.
2013. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mara Acoma ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az elsővel! Dokihoz vigyed!!! Otthon max annyival tudsz rásegíteni a gyógyulásnak, hogy kamilla forázattal mosogatod a szemét. De a doki ad rá kencét.
2013. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4hetesen ugyan ez volt a kislányomnak!antibiotikumos cseppet kaptunk rá napi 5ször kellett cseppenteni 1 hétig
2013. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán rámehet a szeme. Vidd dokihoz, ha tényleg kötőhártya gyulladás az csak antibiotikumos szemcseppel kezelhető.
2013. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos, és közösségbe se lehet vinni, mert fertőz. Antibiotikumos cseppeket adnak rá, muszáj dokihoz vinni, mert kezeletlenül visszafordíthatatlan szemkárosodást is tud okozni sajnos.
2013. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elvittem és csak kamillás borogatást javasolt és majdnem lecseszett az orvos, hogy ezért vittem el, mert ott összeszedhet akármi mást is...
2013. jan. 4. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamilla csak száritja és méd jobban csipás lesz.vagy is az én lányomnak így volt.3.voltam
2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!