Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy használja alváshoz a...

Ki hogy használja alváshoz a cumit?

Figyelt kérdés
szeretném tudni, hogy hogyan kell helyesen cumit használni, hogy ne szokjon rá a gyerkőc, csak alváshoz. Ki kell húzni a szájából ha nem engedi el magától? Nem nyomja az arcukat, ha hason fekszenek? stb.
2013. jan. 4. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hason nem úgy alaszik a gyerek, hogy az arca a párnában, hanem hason van, a feje pedig oldalra fordítva.

Ezt nem tudós szabályozni hogy csak este vagy non stop cumizik!

Ezt idővel a gyerek alakítja ki!

Ha fáj a hasa, éjjel nappal oda adod neki, csak ne sírjon, had cumizni. Ha az megnyugtatja!

Ha nem kell neki, majd kiköpi!

Lányom fél éves koráig nagyon hasfájós volt, éjjel nappal cumizott, vagy cicizett. Aztán napközben eljátszott, felfedezte a világot, mindent megrágott, csak este kellett neki a cumi!

Akkor is csak addig míg el nem aludt , utánna kiköpte.

Barátnőm fiának nem csak a szájába, a kezébe is kellett cumi, és ha éjjel felkel az az első hol a cumi, napközben is csak cumizik, játék közben is.

2013. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fiam nem cumizik allandoan,de azert nem veti meg:) este beteszem a kisagyba, tok valtozo mert van h elalvas elott kikopi, van h azzal alszik el, de oldalt van a feje es nem nyomja el a kis arcat. Ejjel nem kel fel arra h cumi kell.
2013. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hű, én nagyon féltem, hogy a lányom cumis lesz, mert annyira dőlt a tejem, hogy hiába akart már csak cumizni a cicimen, nem tudott, nyelnie is kellett... Na akkor adtam neki oda néha a kisujjamat, vagy végső esetben cumit, de csak addig, amíg valóban szüksége volt rá. Utána azonnal elvettem. Szerencsére, igazából csak akkor kellett neki, ha nem volt kézben, hanem letettem, vagy ha autóval mentünk valahová hosszabb ideig. Egy idő után (ezt pár hetet jelent, talán 2 hónapot) kitapasztaltam, hogy az esti fürdés utáni bambuláshoz igényli nagyon (addig jó esetben el tudtam altatni a nagyot), egyéb esetekben megoldódik a probléma, ha felveszem, hordozom. Így végül sikerült teljesen elhagyni a cumit.
2013. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!