Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke babakocsi vagy Maxi-Cos...

Stokke babakocsi vagy Maxi-Cosi Mura 4? Véleményeket róla aki esetleg használja/ta?

Figyelt kérdés
Mind a kettő nagyon tetszik , és meg is tehetjük , hogy megvegyük , csak nem tudom , hogy melyiket válasszam ! Kislányunk első gyerek ! Előre is köszönöm

2012. dec. 18. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Maxi Cosi-t vennék :).De ezért a kérdésért kapni fogsz hideget-meleget.
2012. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért is ?
2012. dec. 18. 12:24
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

szerintem ezért: "meg is tehetjük,hogy megvegyük".


Volt már itt pár hasonló kérdés,és eléggé eldurvult mindegyik.

2012. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De hát ha ez az van ! Nem vagyunk olyan nagyon de nagyon gazdagok , de egyelőre megtehetjük !
2012. dec. 18. 12:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem én. :) Csak itt sokan neki támadnak az embernek sajnos,lassan már nem is lehet úgy kérdést kiírni,hogy ne kössenek beléd.Nem rosszból írtam,hogy kapsz majd érte hideget-meleget.
2012. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

èn egyiket sem ismerem, nekünk teutonia van.


De olvass utánna hogy melyik hány kiló, ez ha autóba ki-be vagy lépcsözöl, buszozol mindenéppen elöny a könnyebb. azt nézd amekkora az össz súly, sok helyen csak a vázat vagy csak a feltét súlyát teszik közzé.


A stokke hátránya hogy sokmindent nem tudsz alulra pakolni. Mi sokat kirándulunk és elöny hogy alul nagy kosár van amibe megy minden. Ah meg még egy gyerek lesz még praktikusabb, mert akkor kell a másik gyerek cuccait is vinned. Bevásárláshoz meg szuper jó, ha csak leugrasz a lidl-be.


Stokke szerintem azoknak való akik meglátják és bele szeretnek, hogy nekik ilyen kell. Maxi cosi nekem sokkal praktikusabbnak tünik.



Egy off: nekünk stokke székünk van és az egy szuper dolog. Lehet kapni újszülött ülökét, amibe mint a pihenö székbe bele rakhatod 0 hós kortól. majd a bébi elörésszel ha már tud ülni 8 hós kortól, és kb 1,5 éves krotol már maga akar a székbe fel-le szállni és onnantól egész felnött korig jó, állítható a magassága. Mi felnöttek is ülünk rajta. Az egyik legjobban kihasználható bútor darab.

2012. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6-ik vagyok


elsönek:

igazad van, föleg a stokke kérdéssel van ez így mert sok embernek tetszik de nem engedheti meg, a másik fele meg akinek nagyon nem tetszik nem érti hogy ilyen drága dolog hogyan tetszhet másnak.

2012. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6. nagyon kedves vagy ! Nekem a maxi-cosi a kerekei miatt is jobban tetszik , a páromnak viszont a Stokke jön be ! Hát a stoke 10,5 kg , a maxi cosi 16 kg ! A kocsink nagy , úgy , hogy befér ! Igen olyat mi is néztük az etetőszéket
2012. dec. 18. 12:47
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Nos én nem tehetem meg, hogy Stokke babakocsit vegyek, de ha lenne rá se venném meg.

Megnéztem boltba és elég instabilnak tűnik, nehéz is, ja és olyan kicsinek tűnik a mózes és a sport része meg a kerekei is elég picik és rosszabb utakon nem biztos, hopgy bírják is. Ráadásul az a kosár ott alul, hát nem nagyon lehet mit belepakolni. Az igaz, hogy nagyon divatos csak én nem találom praktikusnak.

2012. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mi tegnap voltunk Mariborba ahol a Baby Centerbe volt mind a kettő fajtából ! Nekem is Maxi cosi mura 4 tetszik jobban ! Bár a kerekei szerintem nem olyan kicsik !
2012. dec. 18. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!