Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos nem tudja? Baj van?

3hónapos nem tudja? Baj van?

Figyelt kérdés
3 hónapos fiam nem fordul hasról hátra..pedig egy hónaposan megtudta.hátról hasra meg nem is próbálkozik.Baj lehet?
2013. jan. 4. 18:27
1 2
 1/12 gabszem ***** válasza:
Egyáltalán nincs elkésve. Úgy tudom 6 hós korig "kell" megfordulniuk. De minden baba más.
2013. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig kell. Az én lányom majdnem 5 hónapos és még nem fordul sem hasról hátra, sem hátról hasra.
2013. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Hatalmas nagy baj van!!!!, meg az anyukájánál is... Legalább írnád be a google-ba, hogy baba mozgásfejlődése, és meglátnád, hogy mikor mit kell tudni egy babának. Ezt konkrétan hat hónaposan kell tudnia, de ha hét hónaposan csinálja, az sem katasztrófa. Szóval egy hónaposan tudta... Gratula!
2013. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

attól függetlenül hogy nem minden apró kis valamivel a google-ra megyek,és ÉRDEKEL MÁS ANYUKÁK története, nem hiszem baj lenne velem...de ha így gondolod talán keress rá a google-ban a "miért"-re..-.-" biztos találsz valami prognózist a bajomra:)


A Többieknek meg köszönöm:)

2013. jan. 4. 19:10
 6/12 A kérdező kommentje:

(Majd légyszíves írd meg hogy mi a baj a velem:))


És csak azért kérdeztem meg, mert tegnap voltunk 3 hós ktr.-on,és mikor kérdezte a doki hogy fordul-e már, és mondtam hogy nem, nagyon csodálkozott!

2013. jan. 4. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj kérdező...de én úgy gondolom ha anyuka lesz az ember,minimum egyszer nem árt tájékozódni a babák mozgásfejlődéséről.kb ez olyan kérdés hogy:6 hónapos babám még nem jár.baj van?

nem egyáltalán nincs baj,sőt akkor lenne ha már forogna,mert az arra utalna hogy túl feszes az izomzata.látogass el el Dévény tornás weboldalra,és ott leírják,milyen kezelés kell egy babának aki 3 hónaposan már forog.ha a 7.hónapban nem forogna,akkor lehetne vinni valami fejlesztőbe.Ne gondolkozz hülyeségeken.egy 3 hós babának még csak a fejét kell tartania hason,de ezt a 3 hónapos státuszon is elmondják a védőnők.Az orvosnak meg gratulálok,én a helyedben leváltanám,mert ha tényleg ezt mondta kb annyit ért a babák mozgásfejlődéséhez,mint én a halbiológiához.

2013. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3as te meg görgesd feljebb picit az oldalt és olvasd el mi a "címe" az oldalnak...GYAKORI KÉRDÉSEK!!Őkérdezett neked meg az a dolgod, hogy válaszolj ha nem tudsz akkor lehet tírhúlni!
2013. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tírhulni...Biztos... Szóval, én türelmes szoktam lenni, minden "hülye" kérdésre igyekszem válaszolni, hátha tudok segíteni, na, de ez kiverte a biztosítékot. Furcsa, hogy egy anyuka ennyire tudatlan. Amit a gyerekorvosról írt, az meg számomra nehezen elképzelhető, ahogy az is, hogy egz hónaposan fordult a babája...
2013. jan. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszonom hogy felnyitottad a szemem arra hogy baj van velem,es hogy hazudok.ha a kerdesemre valaszt akarok akkor miert hazudtam volna?? biztos nagyon hulye vagyok.... orulok hogy te ugy szulettel hogy mindent tudsz babakrol.en nem.es nem a kritizalasodra voltam kivancsi...kicsit gondolkozz el a ki irt kerdesemen...
2013. jan. 5. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!