Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Koszmó kérdés

Segitenétek? Koszmó kérdés

Figyelt kérdés
A lányom fején koszmó van.mondta a doktornő vegyek gyógyszertári olajat és áztassam be.muszáj ledörzsölni?nem elég felásztatni és lemosni?

2013. jan. 4. 18:32
1 2
 1/12 Denisa W. ***** válasza:
100%
Ha makacs a koszmó, nehezen fog lejönni. Fiamnak nagy haja volt, neki csak a Babé koszmó elleni sampon segített, azzal teljesen megoldódott a dolog, dörzsölés nélkül.
2013. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Babe vált be. Azóta is használom és nem jött elő. Olaj is jó rá. Mosás előtt hagyd rajta ázni pár percet, hogy felpuhítsa a bőrt. Babe sampon tényleg nagyon jó rá.
2013. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gabszem ***** válasza:
nekünk semmi se segített, babaolajjal kenegettem és mikor beázott akkor a körmöm hátuljával óvatosan levakargattam (ezt napokig csináltam mire elmúlt). Vettünk méregdrága (BABÉ) sampont az se segített. Kaptunk gyógyszertári krémet amit az orvos írt fel és az segített még sokat.
2013. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertári készítésű krémmel kezdtem (hajmosás előtt fél órával kell bekenni a baba fejét), és tökéletesen rendbe jött pár hét alatt. Ajánlották a BABÉt is, csak az ára miatt inkább a pár száz forintos cuccot próbáltam először és bevált.
2013. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz dorzsolni akor vegyel babe koszmo el.eni sampont az hatasosabb es nem kell dorzsolni hanem egy suru fogu kevevel atfesulod .
2013. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kislanyom hajan is volt es en is babet vetem es 2 hajmosas utan el is tunta koszmo samponbol viszont meg majdnem az egesz megvan mert nem kell nagy mennyiseg.
2013. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudok segíteni, mert a kislányom fején nagyon hosszú ideig koszmó volt, sokat szenvedtünk vele. Nekünk sem az olaj, sem a Babé sampont/krém nem jött be. Ami megszüntette a problémát az Frezyderm koszmó elleni olaj. Állítólag gyógyszertárban is lehet venni, de én semelyikben sem tudtam, így a netről rendeltem. Egy csodaszer a koszmós fejbőrre!
2013. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
étolajjal szoktam bedörzsölni neki (a gyerekorvos mondta hogy felesleges a babaolaj, pont ugyanazt tudja a napraforgóolaj is amivel sütök), rajta hagyom fél órát, utána sűrű baba hajkefével átdörzsölöm, majd lemosom a fürdetőkrémmel. 2-3 ilyen kezelés után eltűnik.
2013. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk makacs vastag volt a koszmó egyszer sikerült is szegénykèm fejét sebesre dörzsölni. Nekünk is csak a babé oldotta meg de az dörzsölés nélkül. Drága de megéri és kiadós is.
2013. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári paraffin olajjal bekenem, fél órát hagyom, a hajkeféjével átfésülöm a fejét és az esti fürdésnél BABE sampon. Egyáltalán nem méregdrága, 2.200,- ft volt.


Nekünk ez bejött :)

2013. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!