Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Johnsons baba olajjal bekenhet...

Johnsons baba olajjal bekenhetem fürcsi előtt? Babám homlokán valószinű koszmó van

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 20:04
 1/7 nittababy ***** válasza:
persze nyugodtan és ha ázott egy kicsit akkor esetleg le tudod dörzsölni büfis pelussal!!
2012. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én vennék inkább babe koszmo elleni sampont nagyon jo és a koszmo tényleg eltünik és nem jön vissza .
2012. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen bekenheted,sőt étolajjal is kenheted 20percel a fürdés előtt.

4gyermekes anyuka.

2012. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze bekenheted,de semmit nem fog érni koszmó ellen.ill.lehet kevés lejön belőle,de ugyanúgy koszmós lesz utána.Babének van egy príma koszmó elleni samponja,3-4 hajmosás után teljesen eltűnik a koszmó.(kozmetikus anyuka)
2012. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ez nem a haján van hanem a 2szemöldöke közt de lehet nem is az.alig lehet észre venni.
2012. dec. 7. 02:01
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk is a szemöldöke között van de igen észrevétlen,én nem piszkálom csak vizzel mosom,így is lehámlik utána és eltűnik de pár nap visszajön:(de tényleg nem vészes
2012. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék koszmó elleni olajat. Azzal biztosabbra mész.
2012. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!