Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti reggel fel szoktat...

Anyukák! Ti reggel fel szoktatok/tudtok kelni gyermeketek ébredése előtt, hogy előre elvégezzetek egy-két teendőt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Korán kel, vele kelek.

Fáradt vagyok különben, úgyhogy nem fogok még korábban kelni.

Amíg kicsi volt, és többet aludt reggel, akkor is aludtam, amíg csak lehetett. Jól esett. :)

Mondjuk nem volt gondom a házimunkával szerencsére, el tudtam mellette is végezni mindent. Ha meg nem sikerült, és kimaradt pl. a mosogatás, akkor nem zavart nagyon. A lakás megvár, de a gyerek nem, és a fáradtság nem nekem való, inkább alszok, amennyit tudok.

Napközben soha nem tudtam aludni, úgyhogy míg a lányom aludt, addig csináltam a legtöbb házimunkát általában.

2013. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán...2 éves és 5 hetes a két fiam.

Mondjuk rend szerint a pici később kel a hajnali szopizás miatt.Míg felébred annyi időm van, hogy megmosakszom, odadobok egy teát, készítek kakaót a nagynak, ő kakil a wc-be, fogat mosunk, összedobom az ágyakat.Aztán megszoptatom a picit és utána reggelizünk.

2013. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kelek előbb, örülök, hogy alhatok. :)

Napközben, mikor alszik a lányom, akkor teszek-veszek, meg mikor a párom hazaér, és átveszi kicsit a lányunkat.

2013. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Későn fekszem mindig éjfél körül, így nem bírok korán kelni, míg nem volt baba addig is szerettem sokáig aludni. Én is épp fel akartam tenni hasonló kérdést, mert néha lelkiismeret furdalásom van, hogy sokáig alszom. 6 hónapos múlt a babám és 9-10 között kel, ekkor kelek én is. persze előtte egyszer kel enni 5-7 óra között, meg néha felsír éjjel is, akkor kelek hozzá. Házimunkát én is nappal csinálom, mert elég jól elvan magába, vagy ha az apukája itthon van, illetve este, ha már alszik. Néha rossz anyának érzem ezért magam, mert ilyen sokáig alszom....
2013. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kelek,vele alszom:D

5 hónapos,első baba.

2013. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kelek korábban, inkább későn fekszem le, és akkor megcsinálom amit kell, előkészülök a másnapra. 3 évesem és 7 hónapos fiaim vannak.
2013. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen felkelek óracsörgés nélkül kb félórával korábban. reggelit készítek nekik 5 és 8 évesek.
2013. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos a lányunk. Hajnalban kel, kakaót kap, majd visszaalszik kb 8ig. Ha felkel tisztába teszem, átöltöztetem majd visszafekszem lustálkodni, ő pedig eljátszik magában. :D Nem szokott reggelizni, a kakaó után általában csak 10 körül kap gyümölcsöt szóval jól jártam. :)
2013. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit korábbban kelek . 7 hónapos , olyan 9-10 körül kell , én olyan 8 körül ( megfözőm a kávét , felöltözök , megfésülködök , beteszem a kontaklencsét , megiszom a kávét közbe megnézem a netet . ) majd felkell a kicsi is
2013. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
amint reggel felkelek o is kel, viszont akkor egesz nap nyugos, igy kenytelen vagyok aludni vele, inkabb este kesobb megyek aludni. Gondolom ez majd valtozik ha megy oviba. Most 14hos
2013. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!