Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Jó Éjszakát vagy Beba...

Milupa Jó Éjszakát vagy Beba Aktív Jó Éjszakát tápszer a jobb?

Figyelt kérdés

Kislányom 14 hónapos és 1 hónapja éjszaka vagy hajnalban felébred és meg kell etetnem mert éhes. Kényes a hasa is és székrekedéses, sokáig volt hasfájós. Szerintetek melyik a jobb?

Jelenleg a Hipp 3-at kapja.


2009. aug. 26. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bebát a legkönnyebb elkeverni (kipróbáltam vagy 4 féle éjszakait is)

Viszont a lányomnál egyik sem jöttbe, ugyanúgy kelt továbbra is éhesen hajnal 3-kor, aztán reggel6-kor, akármit is kapott enni este.

2009. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk viszont bejött.Mi mildibé jó éjt tápszert eszünk és nagyon jol alszik tőle.Hajnalig fel se kel.
2009. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök, nem tudok olyan vacsorát adni neki, amitől ne éhezne meg hajnalra. 4-kor úgy issza a tápszert, mint egy etióp éhező. Kezdem azt gondolni, hogy ez a 'Jó éjszakát' elnevezés csak marketingfogás.
2009. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is hasfájósak voltunk( ikreim vannak), de kezdettől BEBÁT eszünk. Szeretik nagyon, lassan egy évesek leszünk, bár igaz HA-t esznek, de meg vagyok vele elégedve. egy éves koruktól áttérünk a BEBA 3ra, szerintem nagyon jó tápszer.

Szerintem te is azt próbáld meg, bár el tudom képzelni, hogy igazából nem sok különbség van a 2 tápszer minősége közt! próbáld meg megetetni még mielőtt leteszed aludni, hátha akkor nem ébred fel, legfeljebb egyel többször kap kajcsit, de lehet segít!

2009. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Legelső tápszerünk a BEBA volt és kikészítette a kislányom pociját, azóta a hideg is kiráz ha meghallom a BEBA tápszer szót!!

2009. szept. 5. 23:15
 6/8 A kérdező kommentje:

....Ja, közvetlenül lefekvés előtt szokott kapni enni de igy is felkelt.

Kérdésem feltevése óta megoldódott a gond és a Milupa mellett döntöttünk... hál istennek jól és már az első adag után átaludta az éjszakát.

A Bebától féltem is.

2009. szept. 5. 23:19
 7/8 A kérdező kommentje:
ha kiráz akkor miért tetted fel a kérdést, hogy melyiket add neki :)
2009. szept. 6. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért kedves... mert az orvos ezt a 2-t ajánlotta. Nyilván a vitámat amit az orvossal váltottam nem hozom nyilvánosságra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként meg újszülöttkorban nem vált be a BEBA, viszont most lehet, hogy nem lenne tőle semmi baja az orvos szerint mivel már túl van a hasfájós korszakon!!!

2009. szept. 6. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!