Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnatok tanacsot adni?

Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Mar egy hete egyedul alszik el a fiam ha leteszem este vacsi utan az agyaba. Viszont nappal sehogy nem tudjuk raszoktatni hogy letesszuk es elalazik.most 9hetes

Este ha latjuk rajta hogy almos betesszuk fel -egy orat beszelget a majd elalszik.

Napkozbe akarmennyire almos ha beteszem uvolt akar fel oran keresztul

Valami tipp esetleg?



2013. jan. 5. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 9 hetesen nem elvárható, hogy egyedül aludjin el. Az enyém ált. cici közben aludt el, és betettem a kiságyba. Ha Ő nem cicizik, akkor simized, ott vagy mellette, segítesz neki. Ennyi a tippem.
2013. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tedd le a játszószőnyegre, várd meg, míg ott elálmosodik és akkor vidd be az ágyába, mikor már majdnem alszik. Én így csináltam, mikor ekkora volt a fiam és teljesen bevált.
2013. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a jatszoszonyeg meg egyáltalán nem érdekli.

Rateszem és sír rajta.

Hordozoba alszik el de 20 perc után felkel mindig

2013. jan. 5. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:

És ha a hordozóból áttennéd az ágyába, mikor elaludt? Abban nem is lehet kényelmes aludni szerintem.

Ha az ágyban próbálod altatni, akkor húzd le a redőnyöket (ne teljesen persze, de legyen félhomály), kapcsold be a zenélő forgót, esetleg simizd kicsit a babát, aztán próbálj kimenni. Ha nagyon sír,menj vissza, simizd, próbálj újra kimenni. Nem szívtelenségből mondom, hogy menj ki,hanem mert például ha én ott állok a fiam mellett, akkor teljesen kizárt hogy elaludjon, inkább velem foglalkozik.

2013. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj ha kiveszem a hordozobol max 3perc rajon a cserere es felkel.pedig olyan almos hogy leragad a szeme.

Nem ertem!

Este olyan szepen elalszik egyedul napkozben miert nem?!


Ha kimegyek itt hagyom sirnicakar egy oran keresztul is sir..nem hagyja abba mar robaltam azt is

2013. jan. 5. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd hordozókendőbe! Akkor 100% , hogy nyugodtan elalszik rajtad és közben tudod végezni a dolgodat is.
2013. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A hordozókendőt nem ajánlom. Rászokik, hogy mindig rajtad alszik, és még 2 évesen sem fogod tudni letenni anélkül, hogy sírna (közvetlen tapasztalatból mondom... a nővérem járt így, hogy mindig kenguruban volt a kisfia, hogy ne sírjon napközben... most 2 éves, és még mindig nem lehet lerakni, anyuka meg kezd belerokkanni). Szeintem jobb, ha az elején megtanulja a "rendszereket": alvásidőben hol a helye,és napközben, ébren hogyan foglalkozol vele. Bár nekem még csak 4 hetes a babám, mi is erre törekszünk. Nálunk pont fordítva van: ha nappal elalszik szopizás közben, vagy csak úgy, akkor ha beteszem a kiságyba, alszik mint a kisangyal. Az esti szoptatás után meg hiába alszik be a cicin, felébred arra, hogy beteszem, és órákon át sír. PLusz nekünk nappal a pihenőszék vált be: köztünk is van, hallja a hangokat, érik az ingerek, nézelődhet, ha ébren van beszélek hozzá, énekelek, szól a zene, de el is szundíthat, ha elfárad. Köztes megoldás a kiságy és a hordozás között, mert köztetek is van, de mégsem rajtad. Sok sikert... de mondom, még mi is a keresgélős úton vagyunk, hogy mi a legjobb!
2013. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9 hetes...milyen pici :-)

Segíts neki. Altasd, kicsit fektesd magadra, énekelj neki, lazítsd el. Nem nagy ördöngősség.

Ne félj, hogy hozzászokik...tapasztalatból mondom, fogod Te még altatni azt a gyereket ölben:-))

2013. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hordozókendőt ajánlom. Nem szokik hozzá, tapasztalatból mondom. Az én lányom két éves és remekül boldogul, a bölcsiben is minden gond nélkül.
2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!