Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkát használó...

Mosható pelenkát használó anyukák, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Eddig eldobhatót használtunk, de meguntam hogy mindig kiütéses mindkét gyerek, hiába kenem,hiába váltok pelust.

Így azt gondoltam,hogy megpróbálkozok a moshatóval.De annyi féle- fajta van,nem tudok választani.

A lányom 3 éves, 15 kg-os combos lurkó.Ö már csak éjszakára használ pelust.

A fiam 1,5 éves,10 kg.Ö vékonyka,inkább pókhasa van.Sok pelenka elmegy nála,mert gyors emésztésü, van hogy egy nap 4x is kakil.

Havonta kb.10-15 ezret költök pelenkára.Arra gondoltam elöször kb 10 ezer összegben vennék moshatót.

A két gyerekre egy méretet tudok venni?Ebböl az összegböl egy kezdö csomagra futja?Milyet ajánlotok?


2012. szept. 18. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel 2 különböző korú gyerekről van szó, de már mindketten szilárdat esznek, én típusra ún. "egyméretes, zsebes pelenkát javasolnék"

Magyarázom, ne ijedj meg :)

Tehát az "egyméretes" azt jelenti, hogy születéstől a szobatisztaságig tetszőleges méretűre állítható.

"Zsebes" pedig azt jelenti, hogy olyan a pelenka felépítése, hogy össze van varrva a külső vízzáró réteg és a belső (a baba bőrét szárazontartó) réteg és a kettő közé kell valamilyen nedvszívó betétet rakni, de lehet ez akár tetrapelenka is (mi pl. azt használunk és teljesen jó)


Ez egy kicsit többe kerül, de betéttel (bár úgy kalkulálj, hogy 2 betét nem árt bele) adja az eladója. Nekünk ez vált be legjobban. Betét nélküli aukciót nem láttam, de biztos lehet beszélni az eladóval

2012. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


linket lehagytam

2012. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ és a segítséget.Áttanulmányozom a linket.Fogalmam se volt mit jelenthet a "zsebes" pelenka.:)
2012. szept. 18. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
írtam privátban is neked. :)
2012. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!