Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyomnak mar 7 hetesen...

Kislanyomnak mar 7 hetesen kisjottek z also fogai. Most 12 hetes es uton vannak a felsok. Igaz hogy konnyeben fog romlani a foga? Mikortol lehet nekik mosni? Vagy hogy tisztitjatok nekik? Milyen f. kefevel? F. kremmel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám valóban azt mondta, hogy ha hamar kibújnak, akkor hamarabb romlanak. De ha tisztítod neki nem lesz szerintem gond. Kezdetben elég egy kis gézzel tisztítani amit az ujjadra csavarsz, aztán lehet kapni ezt a NENEDENT-et babáknak.
2009. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia az öcsémnek 9 hetesen jöttek ki a fogai, neki nem csak romlottak, hanem le is töredeztek tövig. A felső 4.

De szép egészséges csontfoga nőtt, csak oviban volt fogatlanka :)

2009. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is olvastam olyat, hogyha előbb kibújnak a fogak, akkor előbb, könnyen meg is romlanak. Olyat is olvastam, hogyha már kint vannak a fogacskák, kerülni kell a teáztatást (cukros teára gondolok) és a cukros ételeket. Ha szoptatsz, az anyatej nem káros a fogakra, legalábbis ezt is így olvastam. Egyet értek az előttem szólóval, ha engedi tisztítsd neki, vagy mi vettünk a DM - ben egy 3-as fogkefe szettet ( 1 db rágcsálnivaló, fogkeféhez hasonló valami csak gumi és gömbölyű a vége, ezt a fogzás megindulásakor jó rágcsálni, utána van benne 1 db szintén fogkeféhez hasonló valami, de ennek már a fogkeféhez hasonló tüsis a vége, de szintén gumiból van és akkor jó, ha már kint van egy picikét a foga, a 3. darab pedig maga a fogkefe)
2009. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!