Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás van a dologban? Tanácst...

Fogzás van a dologban? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
3 napja nagyon nyűgös a kisfiam. Eddig szépen aludt a kiságyában egyedül, de most ha leteszem, csak sír. Az esti alvás pedig horror. Nagyon nehezen alszik el, bár ha elaludt, akkor éjjel viszont jól alszik. Az ínye alul fel van púposodva, és valamit érzek is ha az ujjamat végig húzom. Most akkor jön a foga? Hogyan segíthetnék neki, hogy jobban legyen? 3,5 hónapos.
2011. szept. 26. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
dentinox gél késöbbieben meg majd vibrucol kúp nálunk ez bevált meg a hűs rágóka
2011. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is dentinox gélt használtunk, aztán egyszer rákérdeztem a háziorvosnál hogy nem e tud adni rá gyógyszert ami olcsóbb. Írt fel nekünk készítős ecsetelőt! Azt mondanom sem kell sokkal hatásosabb és 1200 Ft. helyett 300Ft.
2011. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogzáson kívül,lehet hogy fél.Zöld égőt tettem akislámpába attol megnyugodott.
2011. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!