Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás-cicifüggőség-leválasztá...

Fogzás-cicifüggőség-leválasztás, tanácstalan vagyok, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám, most jön felső fogsora, abból is a jobb felső fog jön először a többi utána. Többet cicizik, mint valaha, főleg estefelé, amikor nyűgösebb - kap viburcolt és camomillát - fogja magát, és lehúzza a blúzomat és kiszolgálja magát úgymond :) kb. 20 percenként, egészen fürcsiig. Most hogy már kint van a jobb felső fogának két csücske, nagyon sebes a bimbóm. Ilyenkor kell leválasztani, vagy ez begyógyul magától? MInden fognál ennyire igénybe lesz véve a mellbimbóm?
2009. nov. 17. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha harapni kezd, akkor AZONNAL TEDD LE ÉS MONDD NEKI, HOGY NEM (pár perc uilva folytathatod a szopiztatást) - ha ezt KÖVETKEZETESEN csinálod, akkor hamar rájön, hogy harapás = nincs cici, és le fog róla szokni.

NEkem a kisebbik lányom 12 hetesen kapta az elsö fogacskáját és 9 hónapos mult, mire elválasztotta magát, de sose voltam összerágva.

2009. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves fiamnak 9 foga van eleinte harapdált már úgy volt hogy nem is adok neki többet de utánna már nem harapott.
2009. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül mondd neki,h fáj-ahogy az első válaszoló is írja-mert tökéletesen képesek harapás nélkül szopni,a lányaim 3 éves korukig szopiztak,sosem haraptak meg.A 20 percenként "rácuppanást" én próbálnám kicsit visszaszorítani,mert ez így nem igazán jó,akkor sem,ha nyűgös,és fájdalmai vannak.
2009. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem harap ő, csak ahogyan a nyelvével odaszorítja a bimbót, akaratlanul is szúrja a foghegyecske felül a cicit. Egyébként leginkább attól sebes most, hogy a nyűglődés miatt gyakran szopizik és véraláfutásos lett.
2009. nov. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!