Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél ilyet a babádnak,...

Vennél ilyet a babádnak, Clemmy gumi kockát? Meddig használná? 3 évesen játszana még vele vagy akkor inkább már legózna? Szeretek úgy venni, hogy sokáig jó legyen. Lent a link

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 6. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vennék, én Duplot vennék , és vettem is. a Lányom 4 éves, ő most kezd legozni, 3 évesen még ált. nem legoznak, ilyenkor még a Duplo a menő.

Az variálható, sok figura van hozzá, állat ember, a pici fiam 1, 5 éves, és már ő is duplozk.

2013. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj, mi kaptunk ajándékba első gyerekemmel.

Sajnos annyira rossz anyagból van, hogy irtóra vonzza a port. Rögtön tisztítás után rátépnek a porszemek.

Most 7 hónapos a harmadik gyerekünk és megint elől van a "babajáték", épp mondtam a férjemnek, hogy ki kéne dobni, mire ő, hogy de hét szereti rágcsálni (és tényleg szereti!), úgyhogy megkegyelmeztünk. :o)


De venni sosem vennék.

A duplo tényleg szuper! Mi abból gyűjtöttünk rengeteget az évek során és az 5 évesem is remekül játszik vele, a gömbölyded figurákat a 7 hónapos is előszeretettel nyalogatja, egy éves kortól kb. tudják szétszedni amit Te megépítesz, és két évesen már építenek, lehet hogy előbb is. :o)

2013. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jo de csak 1-2 éves korig .utána duploznak a kisebbek.
2013. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vettünk és szerintem jó, piciknek való. Puha és így tudja rágni is őket a baba.

Lányom 1 éves és már néhány darabot egymásra tud rakni.

2013. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

végül nem vettem

de lehet a fogzás miatt most jó lett volna

2013. jan. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!