Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gumi/habdekor...

Szerintetek gumi/habdekor vagy a falimatrica (az igényesebb) a babaszobába?

Figyelt kérdés
Most kezdeném még csak megvenni a babaszoba falára a "díszeket",de fűrészporos tapéta van rajta,és nem tudok dönteni.Eleve nem tudom hogy megragad-e a habdekor a kétoldali ragasztóval?Szerintetek melyik a jobb?
2012. nov. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, igényesnek mind a kettő igényes, nekünk van mind a kettő, és szerintem sokkal jobb a falimatrica, mert az az egész tapad, és nem esik éjjel a gyereked fejére :D Sajnos a habdekoron csak egy-két kis tapadóka van, ami nem tartós annyira.
2012. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a habdekorra szavazom! Azt később bármikor átrakhatod bárhova, és kétoldali ragasztót tudsz venni a boltban, így hátulra annyit raksz, amennyit akarsz, így nem fog leesni!
2012. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a falimatrica is átrakható. Nekünk az van, nagyon szeretjük.
2012. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átrakható falmatricánk van a festett falon, nagyon jó, de úgy tudom csak egyenes felületre jó.
2012. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor így is tanácstalan maradok.Mert ha a tapétára nem ragad,akkor egyik sem fog ragadni,vagy hamar elengedi.
2012. nov. 19. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló vagyok, nekünk ugye van mind a kettő, és tapétánk van, hát lehet hogy a festett falra jobban ragad, de eddig ezzel még nem volt gondunk. A habdekor esett le egyszer de szerintem azért mert kb 40 centis figurán 1 cm ragacs van ( így vettem).
2012. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!