Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces, vagy netalán...

Milyen vicces, vagy netalán veszélyes dolgot csináltatok az éjszakázásokból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Az én fiam cicin alszik el, és éjjel vissza is. Régen úgy szoktam, hogy, ha felkelt, átmentem hozzá a szobájába, ott van egy nagy ágy, oda befeküdtünk. Ha bírtam, megvártam míg visszaalszik, ha nem, ott aludtam. Így sokszor arra riadtam fel, hogy nem tudom hol vagyok, ki fekszik mellettem, hol a gyerek. Egyszer így felébredtem éjjel, és megint csak nem tudtam most melyik szobában vagyok. Elkezdtem tapogatózni, hogy hol a fiam. Valami puhát megfogtam. Mondom, mi ez. A fütyije? De hogy? Levette a pizsamát? Mit csinált? Már indultam, hogy felkapcsolom a villanyt, mikor a férjem megkérdezte, hogy mi bajom van. Merthogy őt tapogattam. Még reggel is úgy nézett rám, mint akinek elmentek otthonról. :)(az persze nem jutott eszembe, hogy akkor a pelust is le kellett volna vetnie)
2011. nov. 6. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Bátyám egyszer az unokaöcsém tápszerébe egy éjjel véletlen élesztőt tett. Reggel csak azt látta, hogy ott van az asztalon egy kibontott élesztő, és a cumisüveg alján néhány élesztődarab. Unokaöcsém simán megitta, nem panaszkodott és szerencsére semmi baja nem lett.

Bátyám mondta, hogy nagyon nem emlékszik arra, hogy elővette az élesztőt és fogalma sincs miért csinálta. Nagyon fáradt lehetett. :)


Én nagyon éber vagyok, valahogy éjjel is nagyon figyelek mindenre, bár még velem is történhet ez vagy az...

Párom viszont, ha alszik, és ha fel is kel, sokszor nem emlékszik erre-arra. Egyszer sírt éjjel a gyerek és én már rég felkeltem ringattam, nyugtatgattam. Mikor elaludt végre (vagy egy óra után), és én is visszafeküdtem az ágyba, akkor párom felkelt és mondta, hogy csinált nekem kávét, ott van a konyhaasztalon. Ez nagyon kedves volt tőle, csak hát éjjel 3 óra lehetett és soha nem szoktam kávézni. :):):)

2011. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majdnem mellétettem a gyereket az ágyának. ez vicces és veszélyes is. A többi dolog, ami eszembe jut, nem túl kellemes, inkább elszomorító, szerintem depressziós hangulatom volt egy ideig.
2011. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

mikor a második fiam is megszületett nagyon fáradt voltam éjjelre, mivel tápszeres volt éjjel csináltam neki a tápszert és akkor elővettem a kifliket, felvágtam majd a tápszer bele szórtam a kiflibe, késsel elkentem, parizert vágtam rá és szépen becsomagoltam a kifliket.

mikor észhez tértem hallom benn üvölt a gyerek :)


vagy volt olyan hogy nem tudtam hogy most adtam enni a gyereknek vagy nem....


volt olyan hogy reggel arra ébredtem hogy kinn ülök a nappaliban a gyerek az ölemben és nem tudtam hogy mikor miért ültünk oda ki...

2011. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszer éjjel a kispárnámat öleltem magamhoz, és raktam a pelenkázóra, hogy tisztába tegyem. Ez azért is mókás, mert közben a fiam édesdeden aludt az ágyában :-)
2011. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Juj! Ezek tényleg elég jók.
2011. nov. 6. 21:41
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
ne haragudjatok csajok, de én jókat nevettem. persze tudom hogy ez nem olykor vicces. Én csak egyszer nem emlékeztem arra hogy a gyerek hogy került mellém az ágyba reggel.
2011. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiam kb. 3 hónapos koráig éjjel 3-tól 6-ig üvöltött. 7-kor meg kelt a 2 éves lányom. Szóval olyan 3-4 órákat aludtam, természetesen nappal sem egyszerre aludtak.

Fekve szoptattam, a gyereket magam mellé fektettem. Na, úgy aludt. Szerintem egyébként nagyon fázott, hiába takartam be, mert mindig hideg volt keze-lába, de ha velem aludt, akkor nem. A férjem persze kikötötte, hogy nem alhat velünk, mert ne szokja meg. Ezt meg is ígértem. Ennek ellenére egy reggel arra ébredtem, hogy a gyerek mellettem fekszik, és nem is emlékeztem, hogy mikor tettem oda. És átaludta az éjszakát. Onnantól kezdve velem aludt, és a férjem költözött ki a franciaágyból. De szerencsére ez csak pár hónapig tartott. De ezt tuti megjegyzem, mert ennyire hogy lehettem fáradt, hogy fel sem ébredtem rá, csak alvajáróként magam mellé tettem! Még jó, hogy rá nem feküdtem.

Emlékszem arra is, amikor a fiam üvöltött torkaszakadtából. Elővettem a cumit, és hát próbáltam a 2 éves lányom szájába tuszkolni (ő soha nem cumizott).

Nézett rám bután, én meg csak mondtam, hogy na nyisd már ki a szád.

Mire szegénykém elsírta magát, szerintem azt hitte, hogy anyának elmentek otthonról:

-Anya, én nem akarok cumizni!!!

2011. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt a gyerkőccel egy nagyon nehéz kb 4 hónapos időszakunk, éjjel 20 percenként ébredt, teljesen ki voltunk párommal készülve, nappal csak kóvályogtunk. Na én egyszer indultam sétálni, és a lépcsőn lefelé megbicsaklott a bokám, de valahogy volt annyi lélekjelenlétem, hogy a kicsi a kezemben maradt, és úgy értünk földet, ráadásul még a pokróc is ő alá került:) Sajnos ez nem vicces, de szerencsés esés volt.

Tapogatózni én is szoktam, sokáig átkéredzkedett közénk éjszaka, és mire megszoktam, hogy köztünk alszik, már nem ébredt fel.

2011. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21,47-es, hát ez a cumis sztori leterített :DDDDD
2011. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
én egy éjjel azt álmodtam, hogy beriasztott a bébiőr, kipattantam az ágyból és fejvesztve rohantam a babaszobába, közben elbotlottam a küszöbben a férjem tiszta hülyének nézett, én meg nem hittem el hogy csak álmodtam. Egy másik alkalommal mentem volna a fiamhoz éjjel szopira, mert hallottam a bébiőrben hogy felkelt. Ahogy felültem az ágyban a férjem is felült csukott szemmel, visszanyomott az ágyba és rám igazgatta a takarót, és aludt tovább, reggel most ő nem emlékezett semmire:)
2011. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!