Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok jó, bevált gyermekülést...

Tudtok jó, bevált gyermekülést max.40ezerért?

Figyelt kérdés
9kilótol kellene hát nem is tudom 25ig vagy 36ig.Brendonban esetleg nincsen ezzekkel a feltételekkel?
2013. jan. 6. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


9 hó-4 év.

Nagyon szuper, a legbiztonságosabb a kategóriájában, kényelmes, tágas, stabil, egy kézzel dönthető menet közben, sokáig használható, huzata strapabító, könnyű mosni, nekün nagyon bevált!!!

2013. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mekkora gyereknek?
2013. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


én is ezt néztem ki,jó az eredménye is

2013. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló által javasolt Maxi Cosit én is ajánlom. Mi 4 éve vettük, akkor még 50.000 Ft volt.

Nálunk a második gyereket is ki fogja szolgálni, direkt szürkét vettünk akkoriban, hogy fiúnak is jó legyen, ha a kislány után fiúnk születik.

Kényelmes volt (hiányzik is neki, de már kinőtte), dönthető, könnyen tisztítható, könnyen kezelhető. Nekünk abszolút bevált, másodjára is ilyet vennénk.

2013. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi Priorira még egy voks. Nekünk is nagyon bevált.
2013. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem jó a link kedves első! Nem tudom megnézni.

Nem jól írtam bocsi! 25 vagy 36 kg.ig. 9 hónapos a kislányunk és sajnos elég szűkös pici hordozónk van.13 kilóig jó viszont már pici neki sajnos. Már nem tudjuk bekötni a hordozót, mert akkor nem fér bele a gyerek.Így nem visszük..szóval elég sürgős lett a gyerekülés vásárlás.Mostanában nem vittük sehova autóval és tegnap mikor bele akartam ültetni nem ment :/ Szóval 9-10 kiló közt van a lánykánk.. Ez a maxi cosi ülés milyen súlykategóriájú? Mennyi az ára?

2013. jan. 6. 21:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyetek 9-25 9-36os ülést ilyen pici gyereket még nem szabad menetirány szerint utaztatni vagy max külföldről vegyél háttal beköthető 9-25st. De inkább itthon nézz egy 0-18ast.
2013. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Babeli Zurzavar ***** válasza:
a donthetot bekotheted menetiranyba is. mi most vettunk 8 honaposomnak pierre cardin 0-25-ost, 5 fokozazban donthetot 29.900ert a Nikica bababoltban! a gyerek imadja:-)
2013. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy dönthető e ilyen pici gyereket nem szabad menetirány szerint bekötni.
2013. jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Babeli Zurzavar ***** válasza:
jo, semmi nem tiltja, tokeletesen belesimul az ovek altal az ulesbe, de ha valaki aggodik(pl.en is sok esetben) ezt a gyerekulest forditva is be lehet szerelni...
2013. jan. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!