Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Disznó húst mikortól, milyet...

Disznó húst mikortól, milyet és hogyan adtok?

Figyelt kérdés
Köszi
2009. aug. 27. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én kóstolás szintjén már 8 hónapos kora körül adtam a mi ételünkből

olyan 10 hónapos korában pedig raktam neki főzelékbe,

én darálthúst tettem bele, mert éppen azt főztem magunknak is. (azt hiszem, lapocka volt, vagy comb) :)))

levesben főtt húsdarabokat is evtt már

2009. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Levesből én is adtam már, 8 hósnak. Sőt, múltkor tarját sütöttem és egy szeletet direkt nem fűszereztem nagyon. Utána turmixoltam és nagyon ízlett:)
2009. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
hat hós koról lehet husit adni, az nincs meghatározva, hogy mit mikor, párizsit, virslit, fasítot kicsit később kapott, se ezek voltak az első husik, amit szeretettel evett, a csibét nem annyira csípte. Most mindent eszik, halat is, 18 hós.
2009. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam épp ma mászott bele a nagyi töltött káposztájába :) Úgy habzsolta, hogy alig bírtam magamnak is kanalazni :)) szóval, ő mától eszi, 8 hós
2009. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kilenc hónapos a babám és két hónapja eszik disznó húst. És marhát, bárányt is. Addig inkább csak csirkét adtam neki, de most már sok félét kap és semmi baja tőle. Szerintem ha babásan van elkészítve és megfelelően sült/főtt, akkor nyugodtan lehet már adni ennyi idősen.
2009. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!