Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz probléma belőle?

Nem lesz probléma belőle?

Figyelt kérdés

Babám elkezdett pár hete állni és legtöbbször a fenekére huppan,tehát leül.Problémám az,hogy ő igazából nem tud ülni.Ha lehuppan stabilan ül,meg a sarkaira is szokott,de mászásból soha nem ül ki,ahogy felhúzni magát sem szokta.

Nem lehet belőle baj?7hónapos.


2013. jan. 6. 20:23
 1/6 nittababy ***** válasza:
100%
Nem lehet belőle baj ne aggódj az én kislányom soha nem is ült mászásból!!Mindig csak fekvésből ült föl!!ne aggód majd szépen mindent megtanul!!
2013. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

off:

ne haragudj,de ez az első válaszoló elég bunkó.nem tudom ha ő feltenne egy kérdést és valaki ilyen cinikus módon válaszolna mit szólna!!!biztos ez is egy minta anyuka.

2013. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első,tényleg jó nagy bunkó lehetsz:)

Nem akar sem szaltóztatni sem mást a gyerekemmel.Nem érted a kérdésem lényegét,de okosan válaszolni azt tudsz:)

Köszönöm a második válaszolónak.Elbizanytalanodtam mivel mindenki azt hangoztatja,hogy akkor ül magától a gyerek ha kiül mászásból vagy felül magától.De ő egyiket sem csinálja.

2013. jan. 6. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan gyerekek, akik állásból ülnek le.
2013. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ülésnek nincsen olyan fix helye a mozgásfejlődésben mint a többi mozzanatnak. Tehát a kúszás- mászás- járás sorban szinte bárhol okés, ha magától(!) csinálja.

NÉgykézlábról ül ki oldalra, vagy állásból ül vissza... mindegy, a lényeg, hogy magától csinálja:).

2013. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha magatol csinalja es stabilan ul akkor nincs gond. Talan akkor lenne, ha utanna oldalra dolne, de olyanrol meg nem hallottam, hogy van ereje felallni, de ulni nincs. A lanyom is hamarabb allt mindt ult, ket het kellett neki amig rajott hogyan kell maszasbol felulni.
2013. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!