Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukástól hogy fullad meg a baba?

Bukástól hogy fullad meg a baba?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel a háton altatással jön,és most attól félek,hogy éjjel mikor megszoptatom nem mindig bufizik,mert annyira elalszik,hogy ha háton altatom megfulladhat.eddig hason altattam,most jóízűen aludt háton,de olvastam itt egy történetet,akinek meghalt a kislánya,így kikaptam a kisfiam,és inlább nem alszom csak baja ne legyen.szokott bukni,és olyan halkan csorog le a száján oldalt,de ha alszik lehet visszacsorogna?

2013. jan. 6. 23:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
na,nekem is ez a bajom,hogy ha háton alszik repked,és felébred tőle
2013. jan. 7. 14:43
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Akkor fektesd hasra! Ne hülyéskedj már...mondhat bárki bármit, ha hason szeret aludni a gyerek akkor aludjon úgy:-)
2013. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%
Én írtam először a háton fekvős bukós sztorit. Nálunk is mikor a doki jött, és meglátta, hogy hason fekszik a gyerek, szólt, hogy legyen hanyatt. Bólogattam, aztán mikor elment, visszatettem hasra. Mi a jó fenét csináljak, ha egyszer úgy szeret aludni? Egyébként meg elég hamar leszokott róla, amint megtanult magától forogni, szinte azóta csak hanyatt vagy oldalt alszik, de addig csak hason volt nyugodt alvása. De volt légzésfigyelőnk, így teljesen nyugodt voltam.
2013. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!