Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jogos vagy sem?

Szerintetek jogos vagy sem?

Figyelt kérdés

Húgom mesélte el nekem ma az egyik ismerősének esetét.

Most szült [ismerőse] nemrégiben pár hónapja és , bár én nem vagyok szülő azért van egy kisebbik öcsém aki miatt tudom eléggé fárasztó és kimerítő a gyereknevelés.

Szóval most szült nemrég és nemrég a férje eléggé kiakadt ennek a nőnek,mert ideges volt, fáradt és stb.. és hát ráordított a gyerekre. A húgom ismerőse ezért cserébe lecsattintott neki egy méretes pofont.

Én elgondolkoztam azon vajon jogosan tette-e ez a nő ezt. Szerintetek??



2013. jan. 6. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Reszemrol jogossan.nekem senki ne orditson a gyerekemmel meg az apja se.foleg hogy e egy nagyobb gyerekrol beszelunk aki valami csinyt kovetett el hanem egy babarol.
2013. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igenis meg nem is. A pofont túlzásnak tartom, de azt is helytelenítem, hogy egy kisbabára ráordítanak! Ő még nem tehet semmiről, máshogy nem tud kommunikálni, csak sírással. Inkább nyugodt hangnemben kellett volna az anyukának elmondani, hogy nem szabad egy babával ordítani, mert úgy sem ér el vele semmit. Max megijed a kicsi, és még jobban fog sírni.
2013. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ezt a gyerek szüleinek kell elintézni, nem egy idegennek. Azért a saját lakásomba ne pofozgasson senki.
2013. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolso te mit olvasral?nem ertem a valaszodat.
2013. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mármint a férj rákiabált a néhány hónapos babára a feleség jelenlétében és ezért kapott egy sallert? Nekünk 6 hónapos a babánk és voltak/vannak feszült,idegesebb,kialvatlanabb,veszekedősebb napok,a nők sokkal érzékenyebbek,védelmezik a porontyot,és bármennyire is fáj a férfiaknak,az első hónapokban igenis a babának van ránk jobban szüksége,na szóval lehet elpattant az ismerősödnél a húr,ezt meg lehet beszélni,ahogy a babára kiabálás is helytelen volt az apátol,a tasli is az anyától...
2013. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti.. félre értetted..

itt a húgom ismerőséről van szó.. annak a családjáról..

a babára ráordított az apja és az anyja meg pofonvágta ezt a férfit..

2013. jan. 6. 22:33
 7/13 anonim ***** válasza:
A feleség ütötte meg a férjet,a saját házukban.
2013. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy gondolom részben jogos,mert érthető hogy az anya védi a gyermekét és még annak az apjától sem tűri , hogy az rákiabáljon vagy ilyesmi... De a pofon kicsit túlzás, mert normális kapcsolatban nem így kell elintézni a dolgokat még ha ideges is az ember vagy érhető az indok..

2013. jan. 6. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Én, férfiként valszeg aznap beadnám a válópert...
2013. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pofont nem tartom jogosnak, de az sem normális, hogy valaki ráüvölt egy babára. :( az egész úgy szomorú ahogy van. :(
2013. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!