Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul, hogy ez már a havi...

Előfordul, hogy ez már a havi vérzésem?

Figyelt kérdés
6 hete született meg a kisfiam az utolsó hétre elmúlt minden vérzésem, és most 2 napja újból vérzek gyengébben mint szülés előtt, de olyan elevenpiros a színe mintha az lenne.A dokim szabin van majdcsak szept.7-től lesz.
2009. aug. 27. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
talán lehet... van ilyen. rendesen elmúlt a szülés utáni vérzés, pecsételés nélkül?
2009. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt, napra pontosan elmúlt a 6. hétre, majd 2-3 nap múlva megint jött, 1 napig piros, majd 2-3 napig barnázós folyás. Aztán elmúlt. Most 4 hónapos a picur, de azóta meg semmi...az én dokim azt mondta h akkor megjött és ez mindig így lesz, és nemtok majd szoptatni (akkor rendesen el is ment a tejem) de azóta minden rendben!
2009. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülés után 6 héttel jött meg -igaz, előtte csak max 2 hétig véreztem. Gyengébb a vérzés mint a terhesség előtt volt (bár lehet, hogy a fogamzásgátló miatt, előtte még sosem szedtem).
2009. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!