Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csináltok 2,5hónapos...

Miket csináltok 2,5hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2és fél hós.Sokat beszélek neki,meg bohóckodok az arcommal. Azt nagyon szereti. Már a játszószőnyeget is értékeli,főleg a felette lógó játékokat.Nehéz még velük játszani.De egyre okosabbak lesznek.Nekem szinte leköti az egész napomat.A lakás meg szalad,néha délutánra csúszik az ebéd...de ez van.
2009. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem még csak 9 hetes a kisfiam, de szinte az egész napomat lefoglalja. Imádja, ha énekelek neki, néha megpróbál velem "énekelni" Sokat gagyarászik. Szereti, ha csiklandozom.

Már a játszószőnyeget is próbálgatjuk és tegnap valamilyen utón-módon sikerült, hasról hátra fordulnia. De nem láttam már csak azt, hogy az oldaláról a hátára érkezik, úgyhogy fogalmam nincs, hogy hogyan csinálta.


És a te babád mit csinál?

2009. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Énekelek, mondókázok, grimaszolok - ő meg próbál utánozni, de legalábbis nagyokat mosolyog rajtam.

Játszószőnyeg bevált, forgó zenélő is.

Ezenkívül hengerpárnázunk, hogy fejlődjön a fej felemelésért felelős izom, sokat forog (forgatom) hasra és vissza.

Tegnap hason volt a pelenkázón, annyira nézte magát a csempében, hogy felborult :-)

És rámegy a napom...de megéri!

2009. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én babóm szépen tartja hason a fejét.egész nap mosolyog,gügyög,grimaszol és izeg-mozog.nagyon nyugodt baba nem sir egész nap elvan még egymaga is.5napja átalussza az éjszakát...de lehet hogy csak a meleg teszi...jó lenne ha igy maradna.7kor megfürdetem 8kor eszik kilencig fönt van és 5 fél 6kor kell.a játékokat imádja nézegetni már meg is fogdossa néha őket.az átfordulást illetően egyszer megtörtént de azóta semmi....kuszással is próbálkozik.:)irjatok
2009. aug. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!