Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen taktikával vagy...

Mártika85 kérdése:

Nektek milyen taktikával vagy külső segítséggel sikerült a baba (tabi, ovuteszt, tea. )?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen taktika. Amikor kedvünk volt, szeretkeztünk. Mindháromszor 1-2 hónapon belül bejött a baba.
2013. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én minden reggel megmértem az ébredési hőmet és vezettem a ciklus.hu-n első probálkozásra összejött a kislányunk.
2013. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi 4 évig próbálkoztunk. A végén volt 2 sikertelen lombikunk. De már közben ittuk a bükkszentkereszti füvesember (Szabó Gyuribácsi féle) babaváró teakeveréket. Így lettem kismama. Egyszer voltunk együtt abban a hónapban. Nem szándékosan, csak a sok munka melett így alakult. És mégis terhes lettem. Most 9,5 hónapos a kisfiam.

Miért kérdezel ilyesmit? esetleg régóta próbálkoztok?

2013. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4 év után lombikkal.
2013. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Denisa W. ***** válasza:
Mastodynon csepp. De lehet, hogy anélkül is ment volna, ezt már nem fogom megtudni soha.
2013. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sumergo ***** válasza:
A 6. lombik + Gyuri bácsi teái! :-)
2013. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ovuteszt
2013. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lombikkal 3 év után
2013. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Clostilbegyt tabletta 8 hónap próbálkozás után. Második babánál 3. Sikertelen hónapban szintén ezt a tablettát îrták fel.
2013. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél semmi sem volt, első alkalommal sikerült. Kb. 2-naponta voltunk együtt, nagyjából tudtam, mikor kellene tudományosan csinálni, de nem változtatott a lényegen. A másodiknál ovuteszt, hőmérő, tea, sok pozitív teszt, majd korai vetélések több hónapon át. Orvoshoz mentem, sárgatest-elégtelenségre kaptam gyógyszert, így megmaradt a babám.
2013. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!