Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 napos kisfiam nem akar...

5 napos kisfiam nem akar büfizni vagy ha igen nagyon ritkán mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szia nekem van két kislányom egyiket se büfiztettem soha és nem volt semmi hátrányunk belőle szerintem ne erőltesd
2008. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hu köszi már kezdtem aggodni
2008. máj. 31. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
azért jó,ha büfizik.próbáld ki a következőket:fogd a hóna alatt,ütögesd a fenekét,v fektesd hasra.nekünk bevált
2008. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam se büfizett nekem ajánlották az infakolt kipróbáltam nekünk bevált
2008. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szépen lassan eszik és nem nyel sok levegőt, akkor nem is fog. Mi felnőttek sem büfizünk mindig.:) Nálunk az vált be, hogy büfiztetés közben finoman vízszintesbe fektetem a karomban és pár másodperc után megint vállra. Vagy amikor a válladon van, nagyon finoman a két lábánál fogva emeld el a melledtől úgy, hogy a feje továbbra is a válladon legyen. Ezek a dolgok beválltak nálunk, remélem valamelyik nálatok is! Sok sikert!
2008. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon nehezen, volt amikor egyáltalán nem büfizett. Mostanra azonban már nagyon belejött. Én ha fél óra után nem büfizett és nyugodt volt, letettem. Ha pedig késöbb jött (volt hogy evés után egy órával) akkor nyüglödött, felvettem és akkor letudta a büfit.
2008. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!