Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam a héten lesz 3 hónapos...

Kisfiam a héten lesz 3 hónapos. Reggel, és délelőtt nagyon ügyesen szopizik és büfizik, de délután mintha elindulna egy lavina. Miért nem tud még mindig büfizni?

Figyelt kérdés
Az ördögi kör: szopi, levegőnyelés, és utána különféle módokon (váll, has, járkálás, pozitúraváltás) próbálom kicsalni belőle a büfit. Így sokszor egy órán keresztül is tart maga a "szoptatás", mire a végén elfárad és elalszik cicin. Utána meg a bent maradt büfi felébreszti, és aludt mindössze egy órát max. Mit tehetnék, hogy ne kínlódjunk meg mind a ketten? Teljesen mindegy melyik ciciből etetem. Gondoltam már rá, hogy rosszul szoptatom, az létezik? De akkor délelőtt miért nincs baj? Kérem segítsetek.
2008. jún. 16. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a büfire ébred fel? Én nem csináltam nagy gondot a büfizésből, éjjel mellettem feküdt, olyankor egyáltalán nem büfiztettem. Napközben sem sok ideig, ha ki akar jönni, úgyis kijön; mondjuk az enyémek hason feküdtek.
2008. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, mert sír, és ha felveszem, rögtön kijön a büfi. Nagyon ügyesen jelzi a kis drágám, csak épp utána már nem alszik vissza:)Éjjel mindig háton altatom, de napközben hason, mert úgy tényleg kijön, ha kiakar, elől-hátul minden:)

Tegnap napközben is csak 1-1 órát aludt, és ha fent volt mindig nyögött kaja után.

2008. jún. 17. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!