Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog kúszni?

Mikor fog kúszni?

Figyelt kérdés
18.án leszünk fél évesek!Már hasról-hátra,hátról hasra megy az átfordulás.Vajon mennyi idő kell ahhoz ,hogy kússzon?Nektek mikor tanult meg?Hozzáteszem kislányról van szó:)
2013. jan. 7. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem nagyjából ennyi idős volt az én lányom mikor elkezdett kúszni. hozzáteszem a mai napig nem hajlandó mászni, pedig már felállt :)
2013. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kb féléves korától kúszott, de csak hátrafelé. Majd pont aznap, amikor 9 hónapos lett, délelőtt elkezdett előre is kúszni, délutánra feltolta a fenekét, és mászik. Mint aki megérezte, hogy kicsit el van maradva!!!
2013. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém 19-én lesz 6 hónapos, a fordulás megy, a kúszásra várunk! És szintén kislány!:)
2013. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónap telt el a forgás és kúszás között.De nem sok ideig csinálta.Akkor volt 4.5 hónapos kisfiú:)
2013. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hónapos,a fordulás megy neki,hátra felé tolat:),pár napja négykézláb himbálózik:)
2013. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!