Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy babakocsit a...

Vettem egy babakocsit a netről, és sajnos cigiszagú. Hogyan tudnám kihozni belőle a szagot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szedd szét, mosd ki a huzatát.
2009. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szerencséd van, a babakocsi anyaga levehető és mosható.Ha nem, akkor valahova levegőre kellene kitenni jópár napra, hátha szűnik a cigiszag...

2009. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A huzat nem levehető? Mosással csak eltűnik a szag, nem? A vázat meg jól lecsutakolod Domestossal, vagy ilyesmivel. Ha nem levehető a huzat, akkor ha van rá lehetőséged slaggal és mosószerrel mosd le a kertben és a napon megszárad. Reggel csináld és jó időben, hogy legyen ideje megszáradni, mert különben még büdösebb lesz. Amúgy a párom autókozmetikus és ő mondta, hogy a cigiszagot nem lehet teljesen eltüntetni a autókkból a legjobb kárpittisztítókkal sem. A mi babakocsinkat is ő szokta kikárpitozni a műhelyében. (persze az nem cigiszagú)
2009. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Öblítsd át citromlével, én a hamutartókat szoktam azzal mosni, és úgy még a szivacs sem lesz büdös.
2009. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha használtan vetted érdemes kimosni mindenképp. Vedd le a huzatot és áztasd be kádba mosószeres vízbe, majd öblítősbe, majd tedd ki száradni, de ne centrifugázz.
2009. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónával beszórni,és egy kis idő múlva lekefélni.Esetleg ha még kapható az a szagsemlegesítő-Jana vagy hasonló volt a neve-,az nagyon jó volt.
2009. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Basszus, cigiszagú a babakocsi? Nem semmi. Kíváncsi lennék, hogy lett cigiszagú az előző tulajnál, na de mindegy. Én is a mosószeres vízben áztatást javaslom, és tegyél a vízbe egy jó adag Vanish-t is, Nekem bevált kocsi üléshuzatnál. Nem érezni rajta azóta a cigiszagot.
2009. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, el sem bírom képzelni hogy lehet gyerek mellett cigizni a lakásban, meg egyáltalán a lakásban cigizni. köszi a válaszokat, akkor mindent kipróbálok :)
2009. aug. 27. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Én vettem egyszer egy rettenetesen cigiszagú gyerek görkorit,2 hétig szellőztettük az erkélyen mire elment a szaga.Kiderült,h az eladója az öccsénél tárolta,aki erős dohányos.:)
2009. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20:56os Neked hogyan lett cigiszagú??:-)

Mi a már nem használt babakocsit abban a helységben tároltuk, ahol a férjem szerelni szokott. Dohányzik. Mi is eladtuk, én sem mostam ki, hiszen ha a gyereknek vlmt veszek biztos, hogy kimosom, hiszen nem tudni hol járt. Feleslegesen kimosni meg nem akarom. Nem tudom, lehet az is cigiszagú volt. De nem rögtön azt kell hinni, hogy az anyuci szívja a napi 2 doboz cigit, miközben a kocsit tolja. Na mindegy. Mint írtam, ha áztatod a kádban nem lesz szaga.

2009. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!