Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok a 18 hós...

Miket játszotok a 18 hós babátokkal?

Figyelt kérdés

Mesekönyvet nézegetünk, rajzolunk, szaladgálunk, sétálunk, pancsolunk, homokozunk, dalolgatunk, építőzünk... de van hogy semmihez nincs kedve, látom hogy unatkozik, akkor mérges lesz és dobálózik.

Tudom hogy társaságra lenne szüksége, mert imádja a gyerekeket, de ahol lakunk nincs semmi. A játszótér tök üres mindig. A fizetőseket meg nem tudom megoldani jelen pillanatban.

Új játékötletek várnék.


2009. aug. 27. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi igaz egy kicsit kissebbek vagyunk de mi szoktunk főzőcskéset játszani .Nagyon szereti. Sóból és lisztből csinálj neki sógyurmát, gyurmázzatok belőle kiflit zsemlét. Amivel majd utánna is játszhattok ha ki sutöd.
2009. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi labdázni is szoktunk,meg imád "főzőcskézni"!Amíg én a konyhában vagyok,addig ő kap egy fakanalat és vesz elő magának műanyag tálkát,meg van hogy kap hozzá egy krumplit,és elvan velük elég sokáig.
2009. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek :)kipróbálok mindent :)
2009. aug. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!