Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 7 hetes és végigalus...

Kislányom 7 hetes és végigalussza az éjszakát kb 2 hete, ez ugye már így is marad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 17:44
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem fog így maradni:) Jön majd a fogzás,a forgolódás,mindenféle új dolog:)Lehet hogy alapjában jó alvó lesz,de tuti lesznek éjszakázások.
2013. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem marad igy es huzzal bele,aludj,aludj es alud!!!!!En 8honapja zombi vagyok:(
2013. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztatlak :) A lányom kb. 1 hónapos korától féléves koráig szuperül átaludta az éjszakát, aztán "elromlott". Lehet, hogy valamit el is rontottunk ezután, mert ovis koráig felébredgetett.

Persze lehet, hogy a te babád jó alvó marad, de nagyobb a valószínűsége, hogy lesznek rossz időszakok. Ahogy az 1. is írta.

2013. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, biztos lesznek ébredések, de alapvetően szerintem így fog maradni. Nálunk legalábbis így van. A fiam 8 hetes kora óta nem kel éjjel, most 7 hónapos,azóta fogzás miatt talán ha 7-8 ébredés volt.
2013. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha általában így fog aludni meg leszek elégedve.:)Persze gondolom,hogy vannak ilyen időszakok.De örülök neki,hogy most végigalszik mert másoknak az ennyi idős babájuk 2-3 óránként felkel.:)
2013. jan. 7. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerkőc 8 hetesen átaludt az éjszakákat, aztán 5 hónapos korában úgy gondolta, hogy anyának ne legyen már ilyen jó dolga, többé nem alszik, és ezt művelte 4 éves koráig, amikor is újra átaludta az éjszakákat. :))

A kicsi 5 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, nagyon nagyon ritkán ébred éjjel, még a fogzás sem viselte meg egyáltalán, igazából csak akkor ébred ha beteg, akkor is csak az első 1-2 nap amíg túl vagyunk a betegség nehezén. Ő most 2 éves.

2013. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 3 gyerekem 4 hetes korától átaludta az éjszakákat. A fogzás kezdetéig. (Elsőnek 6 hósan, a két kisebbnek 4 hósan jöttek az első fogai). Na onnantól megint ébredtek éjjelente, főleg mielőtt áttörte az ínyüket. A kicsi egy éves, most jönnek a rágók, volt olyan éjjel, hogy óránként felsírt. Szóval használd ki, és aludj-aludj-aludj :)
2013. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány órakor fürdetitek/etetitek a babátokat?Bár nem hiszem, hogy attól függ, mennyire későn kerül ágyba.
2013. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én fél 7 és fél 8 között fürdetem mikor,mennyire nyűgős attól függ.Utána eszik.Van,hogy 8kor már alszik de van,hogy 10kor.:)
2013. jan. 7. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az enyém is aludt, 6 hónaposan újra ébredni kezdett, ez 13 hónapos korára odáig fajult, hogy óránként ébresztett Akkor leszoktattam az éjjeli szopizásról, ez kicsit javított a helyzeten, most 2,5 éves, néha már végigalussza az éjszakát, de ma pl. háromszor is felsírt ijedten, nem tudom, miért.
2013. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!