Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2 hónapos, létezik...

Kislányom 2 hónapos, létezik az, hogy lusta szopizni? 30 percig szívja-alszik felváltva leveszem sír, ha lefejem és üvegből megeszi egy hangja sincsen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt nevezik cumizavarnak.ne etesd cumis üvegböl mert tudod azzal nem kell dolgoznia mert abbol folyik ciciböl meg szivni kell és dolgoznia
2013. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos körülöttem több babánál is későn derült ki, hogy le van nőve a nyelve, csak a kórházban nem vették észre, és emiatt nem tudott szopni.

Illetve sógoromék kisfiánál 11 (!) hónaposan állapítottak meg súlyos nyaki hipotóniát, nem volt ereje tartani magát és szívni, ő is lefejt tejet kapott.

Először ezeket zárjátok ki.

2013. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Míg nem kapott üvegből akkor is ezt csinálta.:(
2013. jan. 7. 16:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 4 hétig rendesen szopizott.A korházban is dícsérték,hogy milyen ügyes.Lehet,hogy csak rájött arra,hogy így könnyebb neki?
2013. jan. 7. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:
igen lányom is ilyen volt és rá egy hónapra elfordult a cicitöl... elsö vagyok
2013. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha nem fejem le neki akkor szívja-alszik közben hiába piszkálom fel.30perc alatt jól kéne laknia szerintem.Nem?Leveszem sír,és ugye mert éhes sírós és nyűgös...:(
2013. jan. 7. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Huhh hallod,az én lányom van hogy egy órát szopizik mire jóllakik, de minimum 40 percet. Pedig Ő már 3 hónapos! Ez van, ilyen kényelmes fajták a gyerkőceink!
2013. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na akkor megpróbálom.:)Csak türelmetlen látom rajta,ha nem ömlik a szájába akkor húzza vonja és nyekereg.Pedig elég a tejem mert 1x a két mellemből 120-170-et tudok kifejni.
2013. jan. 7. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Hízik rendesen? Nálunk is hasonló volt a probléma, szoptattam, de folyton bealudt közben, aztán pár hét alatt eljutottunk oda, hogy már szívni sem akart, csak visított a cicin, folyamatosan üvöltött mert ugye éhes volt. Odaadtam neki a lefejtet cumisüvegből, úgy megette. Mindenki azt mondta, hogy lusta szívni. 4 hónaposan kiderült, hogy izomtónus eloszlási zavara van, és nem lusta, csak egyszerűen nem bírta ciciből kiszívni. Amíg ment a kínlódás minimumon hízott, pedig volt hogy egy-másfél órát is próbálkoztunk a szopival három óránként. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, mint előttem is írták, nem feltétlenül lusta a babád. Nem árt gyerekorvossal beszélni.
2013. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi még sokat is hízunk.:)1 hónap alatt hízott 1kg-ot.
2013. jan. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!