Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Három hetes a kislányom három...

Három hetes a kislányom három oránként szopizik mikor fogja végigaludni az éjszakát? Sokszor hallom hogy már három négy hetes és végigalussza az éjszakát? Lehet nekem később jön el ez az idő vagy én csinálok valamit rosszul? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi sajnos tápszeresek vagyunk. Ma vagyunk 1 hónaposak, és egy hete van az, hogy egyhuzamban 5-6 órákat alszik. Van olyan barátnőm, akinek a kislánya az első naptól végig aludta az éjszakát. Úgyhogy valószínűleg baba válogatja. :) Ne izgulj, nem te csinálod rosszul. Az is lehet, hogy nem elég tápláló a tejcid neki, és többet igényel a szervezete, laktatóbbat. Egyél sok sárgarépát, állítólag attól nő a tápértéke!


Jó babázást!

2008. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ
2008. okt. 7. 15:36
 3/7 A kérdező kommentje:
merre felé laksz
2008. okt. 7. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az én kislányom 3 hónapos koráig 2-szer kelt fel éjszaka enni. Az elmúlt egy hónapban éjszaka 2 óránként eszik! Kitartás!!!

4 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindent jól csinálsz, és a tejed is tökéletes, a babádnak megfelelő!

Az én kisfiam 3 hónapos, és nem alussza végig az éjszakát. Általában 1x kel fel enni, de ha nyűgösebb, oltást kap, front van, növekedési ugrása van, stb. akkor sűrűbben kel. Tegnap éjszaka pl. 3 óránként kelt fel enni éjszaka. Egyébként pedig csak 1/2 4 felé szokott kelni, és már 21:30-22:00-tól alszik.

Nővérem kislánya 2 éves, és még mindig kel éjszaka.

2008. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Babája válogatja, a nagyobbik fiam 6 hetes kora után mindig végigaludta az éjszakákat, a kisebbik fiam 6 hónapos és 2-3x is felkel szopizni.
2008. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De jó neked ! az enyém is háromhetes és 2 óránkét eszik és nem hajlandó aludni, csak kézben. most próbáljuk ezzől leszoktatni.

amúgy babája válogatja. nekünk ilyet dobott a gép XD

2010. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!