Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőoltás után észrevettetek...

Védőoltás után észrevettetek vmilyen változást babátokon?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Tartós volt a változás, vagy csak pár napig tartott?
2009. aug. 27. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen változásra gondolsz és melyik védő oltás után egy kis láz és egy kis nyűgösség elmegy.
2009. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi csak kicsit nyűgik voltunk,más nem volt,az is aznap.
2009. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sírósság, akár órákon tartó görcsös sírás, rossz alvás, nyugtalanság...

Én úgy hallottam, hogy mind kiválthajtja. Állítólag csak kis %-ban fordul elő. Kíváncsi vagyok, vki tapasztalt-e ilyeneket, és meddig.

2009. aug. 27. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Több napja fennáll ez az állapot, ha igen beszélj védőn. vagy a gyermeko.
2009. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk két hónapos oltáson, volt egy kis nyügi a szuri közben, de azóta szerencsére semmi. Most is alszik, ha felébred, megmérem a lázát.
2009. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a két hónapos oltás után két hétig sírtunk, apától féltünk( ő volt vele ott közel mikor beadták neki) és két hétig nem aludtunk szinte semmit. biztos vagyok benne hogy attól volt. most a harmadik héttől többet alszik, már apára is mosolyog. kiváncsi leszek a három hónapos oltás mit hoz ki belőle, mert ha ugyanilyen lesz én idegösszeomlást kapok :(
2009. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!