Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babával mit lehet...

5 hetes babával mit lehet játszani/foglalkoztatni?

Figyelt kérdés

Szoktam neki énekelni, beszélni hozzá, mutogatni neki élénk színű tárgyakat, masszírozgatom.


Nem célom, hogy mikor ébren van folyton foglalkozzak vele, szeretném, ha önállóan is megtanulna játszani, de sokszor lelkiismeretrfurdallásom van, mikor csak úgy elvan magában egyedül, hogy talán tehetnék többet is érte.


Mit lehet kezdeni egy ilyen korú babával? Mivel lehet még lekötni őket?


2013. jan. 7. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

:) Én is pont babám 5 hetes korában tettem fel itt ezt a kérdést! :)

Ennél többet szerintem nem tehetsz. Ilyen idős babával nagyon mást nem lehet csinálni. Amit még javaslok, hogy amikor ébren van, pár percre tedd a hasára, hogy erősödjön a nyaka.

9 hetes kislány anyukája

2013. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a hasra tevés megy pár percig.

Utána ordít :))

2013. jan. 7. 19:18
 3/5 anonim válasza:
100%
semmi mást nem kell! Énekelj, beszélj, tornáztasd! amikor szüksége van rád ott vagy! Boldog babázást!
2013. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad nyugodtan nézelődni, ő így is tanul. Én az első gyerekemnél elkövettem azt a hibát, hogy szinte állandóan ugrottam, szórakoztattam amikor csak pisszent egyet. 3 éves korára tanulta meg nagyjából, hogy egyedül is el lehet játszani, nem kellek mindenhez én. Most a másodiknál már látom, hogy ez mekkora hiba volt, a kicsi gyönyörűen elvan akkor is, ha nincs körülötte más csak 1-2 játék.
2013. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen még nem igényelnek játékot, "csak" dajkálást, masszírozást, nézelődést. Ez tökéletesen kielégíti őket. Szeretgesd, ez a legtöbb.
2013. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!