Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki újszülött kora óta a babáját nem hálózsákba altatja hanem takaróval betakarja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én, miért kérded?
2013. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak mert eddig mindenko azzal jött hogy hálózsákban kell a gyereket altatni
2013. jan. 7. 22:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Én egy párszor próbáltam de gyűlölte és kimászott belőle, így én mindig takartam.
2013. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is betakarom :D

Van hálózsákunk,de az alá is csak egy bodyt adok,és betakarom.Bennem fel sem merült hogy takaró nélkül altassam...

2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Itt a kórházban egyik sincs hálózsákban, mindannyian rugdalózó + meleg takaró kombóban alszanak. Van köztük 2 hónapos meg 1 éves is.
2013. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyári baba ,volt hogy 40 fokban tetőtérben egy szál pelenkában aludt a kórházban, és otthon is . Aztán takaróra váltottunk. A gond akkor kezdődött amikor beindult a mozgásfejlődése ,mert nem tűrte a takarót a hálózsákot pedig még annyira sem.Most vastagon öltöztetem...
2013. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen, utálja a Fiam a hálózsákot.

ha közlekedik is a kiságyban, viszi magával a kis takiját :)

2013. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig takartam őket, útálták a hálózsákot és őszintén én is. Sokáig szoptattam mindegyiket, többször keltek éjjel is, és nem éreztem biztonságosnak megfogni sem őket benne ilyenkor. Szóval mindent összevetve én nem használtam. A fiaim meg még a takarótól is sikítanak (szó szerint, egyszerűen nem lehet őket betakarni, ha alszanak és úgy teszem rájuk, 90 % hogy felébrednek, akármilyen óvatos vagyok, ha véletlenül sikerül, akkor akkor van visítás, mikor maguktól felébrednek), így nekik varrtam egy plűss overált, dupla zoknit kapnak, alul pizsi, így alszanak.
2013. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sosem volt hálózsákja a lányomnak.Vettem egy pihe -puha meleg takarót amit össze lehetett cipzározni a első két hónapban abban aludt,aztán kapott egy másik takarót egy rokontól,most 15 hónapos de állandóan azt az egyet hurcolja mindenhová mással nem hajlandó elaludni sem.És szerintem praktikusabb a takaró mint a hálózsák.
2013. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én kezdetben hálózsákban altattam a lányomat, de mivel csak egy body volt alatta én betakartam akkor is. A kórházban is be voltak takarva a babák, fel sem merült bennem, hogy ne takarjam be.

Aztán amikor elkezdett mocorogni el is felejtettük a hálózsákot (kb 2 hónapos volt ekkor), mert egyszerűen felgyűrődött a lábrészénél, és volt olyan, hogy ki sem tudta nyújtani szegénykém a lábát, mert a popsija alatt volt a lábrész :(

Úgyhogy szerintem totál fölösleges...

9 hónapos, és most is betakarom, ha hűvösebb van - meleg van a lakásban, és plüssrugi-pizsiben alszik, így sokszor nem takarom be, de ha hűvösebb van, akkor egy polár takarót rárakok, és ha valóban kell is, jól érzi magát alatta, akkor soha nem is rúgja le, csak ha melege van...de akkor egyből :)

2013. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!