Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdenétek a hozzátáplálást?

Elkezdenétek a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál, és azt mondta, a következő hónaptól elkezdhetem a hozzátáplálást. Akkor lesz lányom 5 hós. Igaz nagy növésű, mert most 64 cm és 6,63 kg, de én úgy gondoltam ha elég lesz neki a tejem, csak a 6. hónap után kezdeném a kóstoltatást.
2009. aug. 27. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
74cm 9500 g a kisfiam,6,5 hós.Mi is csak 6 hós korába kezdtünk enni.
2009. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezd akkor amikor te jónak látod!

Nekem a gyerekorvos a 4 hónap után mondta, hogy kezdhetem, nem akartam, de mégis rá hallgattam és nem bántam meg!

2009. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ameddig van tejed addig szoptasd ha már nem lesz elég elkezdheted a hozzátáplálást.

ez segíteni fog benne egy kicsit:

[link]

2009. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elég a tejed, akkor kezdd a hozzátáplálást, amikor te tervezted, szerintem.
2009. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondoltad, és ne halgass a dokira!

Mindenképp várd meg a 6 hónapot!!! Nem maradtok le semmiről, én több helyen olvastam, hogy miért nem jó előbb elkezdeni,-persze az kivétel, ha valaki nem tud már szoptatni-, engem nagyon meggyőzött, én sem adtam neki mást 6 hós koráig, és ha 10 gyerekem lenne, akkor 10-szer így csinálnám. Teljesen felbortja az egyensúlyukat.

2009. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megerősítést, hogy jól csinálom! A link nagyon jó, bár már most sajnálom, hogy nem korábban kezdtem ezzel foglalkozni, mert sajnos lesz egy-két gyümölcs zöldség, amit télen nem tudok beszerezni :(
2009. aug. 27. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Más a kóstoltatás és más a hozzátáplálás.Én elkezdeném,szopizhat még 10 hónaposan is,a kaja mellett,nem kell elvakultnak lenni.Hallgass magadra,ne ránk!Csináld úgy a hogy a babád igényli és jónak látod és ahogy neked/nektek kényelmes.
2009. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom pontosan 5hósan 68cm és 7300gr.3hét mulva lesz 6hós,akkor fogjuk elkezdeni.
2009. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!