Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil Ar nektek is sürű,...

Milumil Ar nektek is sürű, buborékos? Tapasztalatok? Tényleg megfogja a székletet?

Figyelt kérdés
Ma kapott először kislányom belőle.Eddig Lactogen Ar-t ettünk.
2013. jan. 8. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé habos ahogy összerázom. Én egy kiskanállal le szoktam szedni a tetejéről a hab nagy részét.

Iszonyú szorulásos tőle a lányom, de ez az egyetlen tápszer, ami megmarad benne.

2013. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nàlunk is csak a gond volt vele! A lànyom nagyon szenvedett, ès esetenkènt bukta is. Elmentem a patikàba ès Humanat, valamint Nutritont, amivel sűrìtettem. Ez ment 7hònapos koràig, teljesen bevàlt!
2013. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves második. Humana-ból az AR-t vetted (ami banános), vagy sima Humana-t és azt sűrítetted Nutritonnal? Csak mert nekem a Humana AR nagyon nem vált be (csomós, nem megy át a nagyobb luku cumin sem, és amúgy sem szimpi, hogy banános), viszont a Nutriton jól kezelhető, könnyen oldódik, nem csomós és adhatom anyatejhez és tápszerhez is -mi mindkettőt esszük- :)
2013. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az AR-t, ami banànos! Az orvos nem ìrta fel ezt, csak istenìtette a Milumilt, mert majd ő tudja, mi jò a lànyomnak.. Mit kèpzelek magamròl, hisz ő az orvos. A Humanabòl viszont nem vàlt be a következő (2), utàna DM-s Babylove-ot evett, azt màr nem kellett sűrìteni, 7 hònapos kora òta. Èn mondtam az orvosnak, hogy tiszta sor, persze ő èrt hozzà, de ha èrdeke is fűzi a tàpszer feliratàsàhoz, àm ìrja fel, màsnak... Ìgy azòta màsik orvosunk van, aki viszont a Milupa fermentàlt ìrta fel, mert nem mindegy, hogy mennyit öntök ki a lefolyòba, mondjuk mi màr alig esszük,
2013. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!