Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 korkülönbség! Tapasztalatok?

3 korkülönbség! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hamar "összenőnek" a gyerkőcök? Jó testvérek nálatok? Mennyire volt nehéz az eleje? Ment oviba a nagyobb már három évesen mikor a kicsi megszületett?
2013. jan. 4. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 2,5 év van köztük eleinte nagyon nehéz volt de már hozzá rázkódtam.A nagy még nem jár oviba majd idén hogy ne vigyem a kicsit a hidegbe.a kocsi most 8 hónapos ha a nagyot szeretgetem a kicsi féltékeny és elkezd pityeregni olyan kis enni való olyankor:) a nagy eléggé féltékeny amúgy a kicsire magának akarja a játékokat ő legyen mindenben az első meg hát persze első gyerek volt a családban így gondolhatod milyen lett neki nem csak ő van már.Szokta amúgy szeretgetni,puszilgatni.
2013. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ment oviba a nagy ,igaz nálunk 2.5 év a korkülönbség. A testvérféltékenység nem igazán ütközött ki náluk. Szeretik egymást. Inkább a korszak váltások voltak bajosak "Én nagy vagyok Te kicsi" " az enyém -tiedből " csinálj mihamarabb "mienket". ovi,iskola.egy év nyugalom egy év harc. Talán ez jellemzi őket végig. Most 16 és 14 évesek. Még mindig megvan. Szerintem 18-20 körül lecsitulnak.
2013. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!