Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelust használod...

Melyik pelust használod éjszakára 7 kg os babádnak? Már megőrülök, szegény reggelre mindig pisis.

Figyelt kérdés

Sleep and play 3 as méret van nappalra nem bírta az éjszakát,vettünk active babyt,már hajnalban pisis volt. :(

Vettem liberot 4es méretben,de iszonyúan nagy a pocijánál,így nem merem ráadni éjjelre.


2013. jan. 8. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

4-est hord nappal is, éjjel is.

Pont 7 kilós baba, 2,5 hónapos.

2013. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekünk 3-as pine volt, mindig kibírta az éjszakákat.
2013. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1.vagyok, de ha pisis a 3-as pelustól, miért nem mered ráadni a 4-es méretet? Legfeljebb attól is pisis lesz, de egy próbát megér.
2013. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3-as Pampers Premium Care vagy Active Baby pelenkát használtunk. Szerintem is próbáld meg a 4-est,legfeljebb nem jön be.
2013. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pampers Premium Care vált be. Az én fiam már 8kg, mi a 4-est használjuk. Ebben még nem csalódtam! :)
2013. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Liberoból vettem 4 es méretet,de olyan nagy a hasánál,hogy a tépőzáras része a babának az oldaláig kiér. Megnéztem a pampersnek a 4 es méretét és 7-18 kg ig van azt hiszem,hát az hatalmas!!!!!!
2013. jan. 8. 15:48
 7/21 anonim ***** válasza:

Mi egészen 9 kg-os koráig a Pampers Premium Care-t használtuk és soha nem volt vele gond.Ha annyira átázik mindenképpen próbálkozz nagyobb mérettel.A derék résznél rugalmasak ezek a pelusok,meg lehet úgy húzni,hogy ne lötyögjön a babán.

Mi pl. mindig hamarabb váltottunk pelus méretet,mint ahogy azt javasolják a csomagoláson és soha nem volt balesetünk,pedig eszméletlen mennyit képes pisilni a kisfiam.

Még annyi,hogy kisfiú vagy kislány?Csak mert ha fiad van,az is lehet a probléma,hogy a kukaca nem lefelé áll és emiatt folyik ki a pisi.

Kisfiam most 11 hónapos és 10,5 kg. Már 5-ös méretű Activ Baby-t használunk és semmi gond nincs vele (pedig ajánlásban még bőven a 4-es méret kellene neki).

2013. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Ne hogy azt hidd,hogy hatalmas!Jórészt a nedvszívóképességet jelent a nagyobb méret.
2013. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
próbáld ki a dm saját márkás négyesét, én úgy tapasztaltam, hogy az egy kicsit kisebb, mint a többi
2013. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,megpróbálom a pampersnek a 4 es méretét,de amíg nem veszek addig marad az éjszakai átpelusozás,amit végig sír. :( kislány egyébként :)
2013. jan. 8. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!