Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyám idióta hangokat ad ki a...

Anyám idióta hangokat ad ki a gyerekemnek. Mintha nyávogna vagy sipítozna. Szegény jót akar, de a túlzott gügyögéstől megőrülök. Vagy a babának erre van szüksége, neki jót tesz az értelmi fejlődésének? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%

régen amikor mi voltunk gyerekek ez volt a szokás hogy ugyuri bugyuri meg ciróka maróka meg utyuli és mi is felnőttünk...


szerintem se tesz jót de nem a gyereknek árt hanem az én fejem durran szét ha ilyet hallok.

ártani nem árt érzi hogy szeretik.

2010. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam ilyenre mondani, hogy a kicsi nem hülye, csupán gyerek... Persze, anyukádnak finoman mondd meg, ha te nem szeretnéd, hogy így beszéljen a babádhoz! Mondd neki, hogy a pici akkor is érti, ha halkabban, szépen mondja neki. Az értelmi fejlődésének nem árt viszont a nyelvinek igen. Sajnos, mikor én voltam kicsi (39 vagyok) még sok felnőtt így beszélt a gyerekekhez... csoda, hogy annyi beszédhibás gyerek volt? Persze, van az élettani pöszeség (ide tartozik a raccsolás is), de kár még ezt tetézni a túlzott gügyögéssel, sipítozással.
2010. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
utóbbinál a pont. Én az unokaöcsimhez is úgy beszélek, mintha felnőttel beszélnék.. becézés minimális ("prücsök" stb), és persze azért is fontos a normális szövegelés, hogy tanuljon a gyerek...
2010. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Pontosítok: túlzottan dallamosan beszél neki, kb 4 skálát is lenyom vele, de általában a magasban.... Sírógörcsöm van ha meghallom!!! Énekelget is neki, aranyos hogy így szereti és foglalkozik vele, de ha látná magát kívülről, lehet elsüllyedne. Mint egy idióta.

Nem akarom hogy hülyegyereket csináljon az édi kisfiamból.

2010. aug. 8. 22:02
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Az anyósom pöszít a gyereknek mindig, nem értem, hogy miért?! Meg akarom nézni, hogy leszokik-e róla, mert elég keveset látja, 2hetente egyszer, de ha marad a szokása megmondom neki, hogy nem kéne.

"Kisz huncutok vagyunk, ugye kiszunokája a nadmaminak, uculupuculu"

grrrrrrrr

2010. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
utolsó: omg:D én már rég kivertem volna a balhét ezen:S
2010. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

ez jooo kisz huncutok vagyunk :D

mintha a gyuruk urabol jott volna a szoveg :D

2010. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%

utolsónak : igen nekem is beugrott csak nem akartam gonosz lenni..


DRÁGASZÁGOM.....

2010. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%

"Kisz huncutok vagyunk, ugye kiszunokája a nadmaminak, uculupuculu"

:-DDD

2010. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
34%

Nem akartam gonoszkodni!!!

Az anyosom meg mindig ugy beszel a lanyommal mint egy utszelivel....akkor inkabb gugyogne idiotan.... pedig azt is utalom.

2010. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!