Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelust használod...

Melyik pelust használod éjszakára 7 kg os babádnak? Már megőrülök, szegény reggelre mindig pisis.

Figyelt kérdés

Sleep and play 3 as méret van nappalra nem bírta az éjszakát,vettünk active babyt,már hajnalban pisis volt. :(

Vettem liberot 4es méretben,de iszonyúan nagy a pocijánál,így nem merem ráadni éjjelre.


2013. jan. 8. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mi rengeteg "márkás" pelust kipróbáltunk,és mind csődöt mondott. (na jó a 3-as libero egész jó) Nekünk a Bella Happy pelus jött be a 4-es pelenka valami fantasztikus :) Ráadásul nagyon aranyos a mintája. Ezt ha jól tudom tescoban és auchan-ben is lehet kapni,mi tescoban vesszük.
2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bella pelenka tényleg jó. Én még merem ajánlani a Penny Market saját pelenkáját, kibír annyit, mint a Libero vagy a Pampers.
2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az én lányom is elég sokat pisil éjjel. Én az elejétől a Hugguest használom, nekünk az nagyon bevált! Én egységesen ugyan azt használom este/nappal. Huggies super dry 4-est. (9600gramm a lányom, 10hónapos).

Szerintem ki kell tapasztalnod, h melyik lesz a nyerő!

2013. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lidlis pelus is nagyon jó, a toujours(asszem így írják), a pennys is, a háppy is.
2013. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mi 4es babydreamet használunk, a rossmanos sajátmárkás. ha nyakig pisis, kakis, akkor se folyik ki, ha jól van ráadva
2013. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
most nemazert...de az en fiam 7,5 kg es 7-18 kg-os pelust hasznalunk. tokeletesen kibirja az ejszakat es kenyelmes is neki.
2013. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,még van egy csomag 3-as pelusom,utána mindenképpen 4-est fogok venni.
2013. jan. 8. 20:03
 18/21 anonim ***** válasza:
Bár a lányom 6és fél kg majdnem,de ő 3as tescost hord és nem folyik ki belőle.És 7kilosan is jó lesz rá szerintem.3hónapos,64cm.
2013. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem mikor 6,5 kg volt a babám már 4es pelust vettem - pampers zöldet.
2013. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby 4-es méretet adtam már a lányomra 7kilósan,ez a zöld/kék csomagos pelus,a narancssárga nagyon rossz.
2013. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!