Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják, hogy a pampers...

Miért mondják, hogy a pampers pelenka drága?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják,hogy inkább teskósat használnak,mert a pampers drága.Akcoiban olcsobb a teskosnál és én már majdnem 1éve,mindig valahol találtam akcioban.Vagy ott van például a babyderemes,sokan használják,de szerintem 2000ft-ért 40db sok.Most is akcios a tescoban 54db-os 2000ft a pampers.
2010. márc. 6. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem drága.Most láttam a Lidl-ben a pelusokat (Softino, vagy mi a neve).Az drágább volt.
2010. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem drága.Van hogy olcsóbb,mint a Tescos.
2010. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is a tescos és a Pampers közül inkább a pamperst vesszük, ha akciós, mert az kibírja az egész estét. Egyébként nem mindig lehet valami jó akciót kifogni, jártam úgy, nem is olyan régen, hogy akciós volt a Giant pack és volt hozzá játéktároló láda ( legalábbis az újságban). Elmentem és nem is hallottak az akcioról a boltban.
2010. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én úgy jártam múlt héten, hogy az auchanba nem volt beárazva a narancssárga pampersze nagy pakk, gondoltam az is biztos 4000.- mint az akciós kék. 2000.-! volt :)

szóval nem is biztos, hogy az akciós olcsóbb... :)))

2010. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, minden "neves" pelenkával. A tescos nemrég 45-re jött ki, a Libero 39-re, a Huggies 38-ra... inkább ezeket vettem.
2010. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Talán mert nem minden városban, utcasarkon van Auchan, meg hasonlók... ha nem gond, nem autózok 100 km-t egy boltig, pelusért...
2010. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is Pampers-t használok, és nem tényleg olcsóbb, mint sok nevenincs pelenka. Egyébként én ma vettem egy csomaggal a Metróban, 29-re jött ki darabja.
2010. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi is ma vettünk, és egy árban volt a tesco-ssal, egyértelmű, hogy a Pampers.

Mellesleg vettünk már Auchan-os pelenkát (Happy Bella), és szerintem nem jó...

2010. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
18:04-es.Akkor mond azt,hogy nincs lehetőséget keresgélni,nem kell egyből támadni.A kérdés nem ez volt,hanem,hogy miért drágálják a pamperst.
2010. márc. 6. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nemrég gondolkodtam el hasonlóan mint te. :) Mikor pelust vásárolok a darabárat szoktam nézni és én is meglepődtem, hogy a pl. a DM-es pelus drágább mint a többi. Sokáig Pampers-t használtam, de kb. 3 hónapja átálltam a Libero-ra, mert újabban mindig az a legolcsóbb, legalábbis a 5-ös méretben.
2010. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!