Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Atópiás bőrű babák anyukái/apu...

Atópiás bőrű babák anyukái/apukái, kellene a tanácsotok?!

Figyelt kérdés

Arra volnék kíváncsi,hogy ti miután helyre tudtátok hozni a babátok bőrét és megtaláltátok a megfelelő testápolót,utána folyamatosan (naponta) kenitek a kicsi bőrét vagy már csak időszakosan?

Mi keservesen ugyan,de ráakadtunk arra,ami valóban rendbe tette kisfiam bőrét és félek ha naponta kenem neki megelőzés céljából,valamilyen szinten hozzá fog szokni a bőre és egy idő után már nem fog használni,ha ne adj' Isten ismét elő jönne.Nem tudom melyik volna jobb.

A fürdető az oké,mert az fix.De a testápolóval mi a helyzet?

11 hós baba anyukája



2013. jan. 8. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem kenem naponta már. Megkérdezhetem, hogy mi tette rendbe kisfiad bőrét?
2013. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem kenem naponta, de így is váltogatnom kell a testápolókat nagyjából 5-6 havonta. Mondjuk állandó a körforgás:)
2013. jan. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tényleg rengeteg mindent kipróbáltunk (ártól függetlenül) és ami szemmel látható változást hozott 2-3 alkalom után,az a Bioderma Atoderm PO Zinc testápoló és a Bioderma Derm Ato+ mosakodó krém.Nem olcsó egyik sem,viszont nálunk valóban csodát tett.Pedig a kisfiam bőre tragikusan nézett ki,szinte vérsre is vakarta,annyira viszketett neki.Miután már az 1. használatkor bekentük a testét,a viszketés abba maradt.

Amit még használunk,az a Physiogel A.I krém.Ennek másabb az állaga és másképp fejti ki hatását (újjáépíti a bőr saját lipidrétegét,stb.).Ezeket tényleg csak ajánlani tudom.

Akkor ezek szerint valóban nem kell a mindennapos krémezés.Csak érdekelt volna mások hogyan csinálják.

2013. jan. 9. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem kenem naponta a kislányom bőrét, viszont mi nem váltogatjuk a testápolót és a fürdetőt sem. Nekünk a frezyderm babakozmetikumok jelentették a megoldást.
2013. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a fürdéshez natúr szappan és shea vajjal kenem a bőrét és igen mindennap, de amikor előjön akkor naponta többször is kenem,így nagyon szép a bőre.
2013. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!