Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milumil 7 gabonás pelyhet...

A Milumil 7 gabonás pelyhet csak anyatejjel vagy tápszerrel lehet készíteni?

Figyelt kérdés
A dobozán azt olvastam.
2013. jan. 8. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam tápszerrel tejpépnek, de szoktam hígabb, levesebb gyümölcsöket is sűríteni vele (barack, körte pl.), mert azokta magában nem nagyon szereti a lányom.

Én nagyon szeretem, mindig van itthon!

2013. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem kell ragaszkodni az anyatejhez vagy a tápszerhez.
2013. jan. 9. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A honlapon fent van, hogy vízzel is lehet készínteni.
2013. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A Milumil 7 Gabonás pép hétféle gabona magjából, finom őrléssel és kímélő eljárással előállított, vitaminokkal és ásványi anyagokkal dúsított gabonapép. Nem tartalmaz tejet és hozzáadott cukrot, ezért természetes választás az eddig csak anyatejet vagy tápszert fogyasztó kisbabák első gabona tartalmú pépes étkezésének. Tejmentes, így tejfehérje- és tejcukor-érzékeny babák is fogyaszthatják. Elkészíthető anyatejjel, tápszerrel és vízzel. Gyümölcspüréhez, főzelékhez keverve is adható, ételek sűrítésre kiváló."

Előző voltam

2013. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jan. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!