Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos kisfiad tudja/csiná...

18 hónapos kisfiad tudja/csinálja ezeket? Tudom már nem baba hanem kisgyerek, de jobban ide tartozik szerintem.

Figyelt kérdés

Mutatsz neki vmit, akkor nem az ujjadra vagy rád néz hanem a távoli pontra? Idegen helyzetben hátranéz rám, hogy mit szólok hozzá?

Bár tud járni egy ideje, de még mászik is 4kézláb elég gyakran, ha mondasz neki utasítást akkor ha nem mutogatsz hozzá akkor is megérti és megcsinálja? (pl. hozd ide a cipődet)

Szavakat nem mondd érthetőt csak talán felismerhető egy két töredék van (odaad vmit és tették (tessék) elesik, leül véletlen akkor opp (hoppá) ?

Inkább úgy kérdezném, van e más is aki kb. itt tart?

Aggódjak?


2013. jan. 9. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden okés vele. Tök cuki lehet az alapján ahogy leìrtad. :)

Üdv.: 26-hónapos kislány anyukàja

2013. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előre kérlek, hogy ne sértődj meg, de a 14 hónapos Fiam is bőven tudja ezeket a dolgokat.

Szinte soha nem mászik már, rengeteg állatot felismer, utánoz, formabedobót kis segítséggel használ.

Ettől függetlenül szerintem nem kell aggódnod, csak rengeteget foglalkozni vele!

2013. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteget foglalkozom vele, jóformán csak vele foglalkozom. Épp ezért kérdezem, mert ahhoz képest nagyon kevésnek találom ezeket. És aggódom, mert nem elhanyagolás miatt van ez...
2013. jan. 9. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szerintem jobb félni, mint megijedni alapon vidd el szakemberhez. Remélhetőleg nincs semmi gond, de ha mégis, akkor jobb idejében észrevenni.

2013. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 hónapos múlt épphogy és mindent tud ezek közül, nagyon értelmes nagy felfedező vággyal.


De már nem maszik.

2021. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!