Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki úgy vállalt...

Van itt olyan aki úgy vállalt be gyerek (ek) et hogy nem tud a jövőjére semennyit félretenni (egyenlőre)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nincs tartalékunk, kilátástalan a jövő...3 gyerek van.

Amikor az 1. született, volt jó munkahelyünk....

2013. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a gyerek jövőjére? háááát, szerintem igen sokan nem tudunk félretenni a gyermekeink jövőjére.
2013. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk most 2 gyermekünk van, tervezzük a 3. babát.

Most így állunk: fizetjük a 160.000 Ft-os CHF hitelünket, soha nincs csúszásunk a számlákkal, van valamennyi félretett pénzünk, de ez a vésztartalék, mindig elmegy valamire.

A gyerekeknek semmit nem teszünk félre, mert nem futja rá. Egyenlőre. Majd ha lejár hitelünk (8 év) akkor elkezdünk nekik gyűjteni. Most az a fontos, hogy legyen tető a fejünk felett.

2013. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most várjuk az elsőt. Mindkettőnknek van munkahelye, bár én nem tudom, hogy hogy fogok tudni visszamenni, ez még a jövő zenéje. Egyenlőre úgy néz ki, hogy tudunk majd félretenni, eddig is tudtunk, de az elment a babakelengyére.
2013. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Istenem .Senki sem tud ebben a mai világban.(CSAK A GAZDAGOK)
2013. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aláírom hogy nagyon nehéz annak aki nem keres több százezret, akinek pedig nagy hitele van a fizetéséhez képest annak méginkább, de azért ezzel a gazdag dologgal nem értek egyet. Bár mindenkinek mást jelent a gazdag.

Mi 5-10.000 ft-ot tudunk félretenni havonta, de mindig olyan rossz érzés hogy jó lenne többet, de ennyire telik. Ha beleszakadok sem tudunk többet. Egyenlőre.

Tehát mi például teszünk félre, bár sajnos nem valami sokat, de gazdagok (ami számomra a gazdagságot jelenti) sajnos messze nem vagyunk.

2013. jan. 9. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:

ha nincs hiteled és más tartozásod, amit havonta fizetni kell, ha tudod persze, akkor simán tudsz félrerakni, mert lemondasz valamiről, és ha 5ezret, de félreteszed havonta.

manapság sajnos a létfenntartásra sincs elég, nemhogy félretenni..

2013. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi örülünk, ha hónap végén futja ennivalóra, nem hogy még félretegyünk :(
2013. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vállaltam volna úgy be gyereket hogy semmit nem tudok neki félre rakni. Nem vagyunk gazdagok átlagos színvonal élünk szerintem.
2013. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is átlagos színvonalon élünk, és volt 2.5 M Ft félretett pénzünk, amit befektettünk autóvásárlásba, de sajnos elúszott egy csaló autókereskedő miatt. Se pénz, se kocsi.
2013. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!