Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak nem brutál mód, de...

Kisfiamnak nem brutál mód, de koszmós a fejbőre. Vettünk neki babé sampont, de nem tudom jól csináltam-e?

Figyelt kérdés
Bedörzsöltem vele a fejét egy mosdókesztyű segítségével,majd hagytam rajta pár percet. Ezután öblít,majd még dörzsi,szárazra töröltem és kisfésűvel addig dörzsöltem,amíg le nem jött az egész,de nagyon kipirosodott a fejbőre,nem baj?
2013. jan. 9. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kimondottan koszmó ellenit vettél?

Amúgy nem kell dörzsölni,felesleges.Anélkül is tökéletesen kifejti a hatását; rajta kell hagyni a fején pár percig,aztán lemosni és kész.

Ne dörzsöld neki,mert csak irritálod a bőrét és kellemetlen lesz neki!

Mi is ezt a fajtát használtuk és szépen rendbe tette neki,dörzsölés nélkül.

2013. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,kimondottan erre! Csak annyira hámlott neki törülközés után,hogy muszáj volt. Még soha nem volt ilyen amióta megszületett,de gondolom ennek a samponnak van valami hámlasztó hatása.
2013. jan. 9. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.Nem hámlasztó hatása van,csak fellazítja a koszmót és az távozik.

Nekünk is nagyon csúnya volt a gyerkőc fejbőre,kb. 1 hónapos kora körül,és ezzel helyre tudtuk hozni.Azóta sem jött vissza,néha még megmossuk neki ezzel (havi1 alkalom).

2013. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És az elején minden nap mostátok vele? Mert én minden nap megmosom a haját,pontosabban leöblítem,csak nem samponozom. A párom már össze is veszett velem,mert a gyógyszertáros azt mondta,hogy nem kell minden nap,én meg azt mondom,hogy amíg nem látom,hogy kevesebb,vagy hogy tesz valamit,addig minden nap megmosom vele,utána pedig már ritkábban. Jó így szerinted?
2013. jan. 9. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Az én babámnak is régen ilyen volt a fejbőre de akkoriban mindössze csak annyit kellett tenni hogy babaolajat rá kellett tenni vattával nem sajnálva és szépen feláztatta utána megmostam és kész.Ezt a szert nem ismerem.
2013. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 2-3 hét kellett mire teljesen elmúlt a koszmó. Minden nap mostam a haját a Babé samponnal, miután elmúlt, akkor már csak 2-3 naponta, most 1 héten 1x mosom vele, de azóta sem jött vissza a koszmó szerencsére.
2013. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Pedig neked van igazad: amíg láthatóan van koszmó a fején,napi szinten kell mosni vele mert csak így fejti ki a hatását.Aztán ahogy elmúlt,lassan lehet ritkázni,de nem érdemes elhagyni egy jó darabig mert visszajöhet.

2013. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ÉN a koszmót úgy tüntetem el, hogy jó alaposan bekenem babaolajjal. Aztán ráteszek egy cérna sapit vagy textil pelust a feje alá és úgy hagyom majd egy órát. Majd fésűvel óvatosan lefésülöm. Nálunk ez mindig bevált.
2013. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mara Acoma ***** válasza:
66%
Nálunk is a babaolaj jött be, az hozza helyre a leghamarabb.
2013. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél válik be az olaj.Mi is kipróbáltunk minden "tuti" praktikát:babaolaj,körömvirágkrém,sapi,stb.De semmi.

A Babés sampon a 2. alkalommal már látható eredményt hozott.Pár nap alatt le is tudtuk a koszmót és azóta sem jött vissza.

2013. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!